Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Xavier Hermes Taksim 360'dan ev aldı!

Son dört ayda Türkiye'ye ikinci kez gelip projeyi inceleyen Hermès, Taksim 360 projesinden etkilendiğini belirterek ev aldı..


Son dört ayda Türkiye'ye ikinci kez gelip projeyi inceleyen Hermès, Taksim 360 projesinden etkilendiğini belirtti. Xavier Hermès, ayrıca projenin tamamlanmasından sonra Hermès’in bölgede mağaza açması için iyi niyet anlaşması da imzaladı. 


Çalık Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mert Çalık, Türkiye’nin Paris eski Büyükelçisi Hakkı Akil ve Xavier Hermès anlaşma imzaladı. İmza töreninde konuşan Hermès, “İlk ziyaretimden sonra dünyanın başka metropollerinde başka projeleri de inceledim. İstanbul’da keyifli ve konforlu bir yaşam sürmek mümkün. Bu nedenle ev satın almaya karar verdim” dedi.


Xavier Hermes Taksim 360


Şeflerin Şefi Taksim 360'da restoran açacak


Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Xavier Hermès’in imza attığı günlerde, yine dev projenin müşterileri arasına giren bir diğer önemli isim de yine bir Fransız dünya markası oldu. ‘Şeflerin Şefi’ olarak bilinen, Alain Ducasse Taksim 360 ziyaretinin ardından proje içinde bir restoran açmaya karar verdi.