Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yakapark'ta lansman özel 325 bin 200 liraya!

Yakapark projesi, YG İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçiriliyor. Projede lansmana özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışlar başladı..


YG İnşaat tarafından konut yatırımcılarının gözdesi haline gelen Kartal'da inşa edilen 'Yakapark' projesi bugün düzenlenen basın toplantısı ile satışa çıktı.


Yakapark, yaklaşık 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde ikisi 12'şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konuttan meydana geliyor.


Projede dairelerin büyüklükleri 86 metrekare ile 298 metrekare arasında değişiyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 3 oda 2 salon, 4 oda 2 salon daire alternatifleri sunuluyor.


Lansmana özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa çıkarılan 'Yakapark'ta metrekaresi 3 bin 800 liradan satışa sunulan dairelerin fiyatı ise peşin 325 bin 200 liradan başlangıç gösteriyor.


Kişiye özel ödeme planları


YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan ise konuşmasında Yakapark'ın yüksek prim potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Proje ve ödeme kolaylıklarıyla ilgili de konuşan Gülhan "Projemizi teknik ve donanım bakımından en üst düzeyde planlamamıza rağmen fiyat olarak ekonomik olmayı seçtik. 3 bin 800 TL'den satışa sunulan dairelerimizin fiyatı ise 86 metrekare için peşin 325 bin 200 TL'den başlıyor. Projede banka kredisiyle yüzde 25 peşin 120 ay vadeli taksit imkanından yararlanmak mümkün. Kendi bünyemizde de yüzde 30 peşin 60 ay vade farksız fırsat sunuyoruz. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim söz konusu. Ayrıca kişiye özel ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Hafriyatın bittiği ve fore kazıkların çakıldığı projemizi 2019 yılının ekim ayında teslim etmeyi planlıyoruz. Yakapark'ı, toplam 60 milyon liralık bir yatırımla hayata geçiyoruz" diye konuştu.


Proje hakkında detaylı açıklamalar yapan Elife Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal ise önceliklerinin konfor ve hayatı kolaylaştıran detaylar olduğunu belirtti. Bilal "Yakapark'ta günlük yaşamı kolaylaştıracak unsurları düşündük. Yaklaşık 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde ikisi 12'şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konuttan meydana gelen 'Yakapark', büyüklükleri 86 metrekare ile 298 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 daire tiplerinden oluşuyor. Çevreci bir proje olan Yakapark’ta banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan suların arıtılmasına olanak veren gri su sistemi uygulanacak. Böylece su israfının önüne geçilecek, peyzaj için kullanılacak ve sudan tasarruf edilecek. Banyo ve mutfakta kullanılan su arıtılarak depolanacak ve peyzaj alanını sulamak için kullanılabilecek. Bahçe aydınlatmasında da güneş enerjisinden faydalanmak mümkün olacak. Böylece konut alıcısının cebinden çıkacak aidat bedeli de azalacak. Yüzde 80’e yakın kısmı açık ve yeşil alan olarak planlanan projemizde dairelerin yüzde 70’i ikinci kattan itibaren deniz görüyor. Sosyal donatıları, imkanları ve hizmet alanları açısından oldukça zengin bir proje olan Yakapark'ın sundukları arasında; kapalı yüzme havuzu fitness, sauna, buhar odaları, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis, basketbol, voleybol, mini futbol vb. çok amaçlı spor sahası, trambolin, bisiklet ve paten yolu, pilates alanı, botanik bahçeleri, meyve bahçesi, hobi bahçesi, şömine ve barbekü alanı, kış bahçesi, şelale süs havuzu, kafe vitamin bar, squash salonu, play station ve mobil oyun odaları, sinema odası, party ve kareoke odası, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları kreş, seyir terası, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor" dedi.


Kartal Yakacık’ta yükselen Yakapark projesi; lokasyon ve önemli merkezlere yakınlığıyla da  göz dolduruyor. Metrodan deniz ulaşımına, toplu taşımaya yürüyüş mesafesinde yükselen proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na giden E-5 bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Üniversite, hastane ve alışveriş merkezlerine komşu olan Yakapark projesi, deniz gören daireleriyle Aydos ormanlarına komşu olarak inşa ediliyor.


0216 451 14 14                                                        

www.yakapark.ist

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı