Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yedi Mavi’de metrekaresi 13 bin liraya!

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde inşa edilen ‘Yedi Mavi’, yatırımcılarına uygun ödeme koşulları sunuyor.


Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde inşa edilen ‘Yedi Mavi’, yatırımcılarına uygun ödeme koşulları sunuyor. Yüzde 5 peşinat, 120 ay yüzde 0,70 vade farkıyla satışa sunulan Yedi Mavi, konut, home-ofis, AVM ve apart otelden oluşan karma konseptli bir proje olarak inşa ediliyor. Metrekareler ise 13 bin liradan başlıyor. 


Yatırım değeri 3 milyar lira olan ve 848 bağımsız bölümden oluşan ‘Yedi Mavi’, 63 dönümlük alanda 17 kat ve 6 blok olarak yükseliyor. Yedi Mavi’nin sınırları içinde olduğu Zeytinburnu sahilinin yakın gelecekte değerini katlayarak artıracağına dikkat çeken Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, bölgedeki fiyatların şimdiden yüzde 70 artış gösterdiğini söyledi. 


Bölgenin gelişim potansiyeline dikkat çeken Kalkavan “Yedi Mavi, bulunduğu lokasyon ve proje özellikleri nedeniyle eşsiz bir yaşam sunuyor. Biz de projemizden hem yatırım hem oturum amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme koşulları sunuyoruz. 


Büyüklükleri ise 75 ile 400 metrekare arasında değişen 5 farklı tipte daire seçeneği bulunan projeden yüzde 5 peşinatla, 120 ay vade ve 0,70 faiz oranlarıyla konut sahibi olmak mümkün. Yüzde 75’i yeşil alana ayrılan Yedi Mavi’de her 10 dönümde 1 blok bulunuyor. Böylesine bir lokasyonda böyle bir proje yok” diye konuştu.


Web: http://yedimavi.com.tr/


Karar Gazetesi