Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yeni Nesil Eyüp fiyat ve ödeme planı!

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesinde 9 blokta 222 adet konut ve 9 adet ticari birime yer veriliyor. İşte Yeni Nesil Eyüp fiyat ve ödeme planı..


Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesinde 9 blokta 222 adet konut ve 9 adet ticari birime yer veriliyor.


Eyüp'te Yeşilpınar'a bağlı Çırçır Mahallesi'nde  hayata geçirilen projede 3 bin metrekarelik payzaj alanına yer veriliyor.


Yeni Nesil Eyüp projesinde, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Yeni Nesil Eyüp'te daire alanları ise 113 ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

 

Yeni Nesil Eyüp fiyat ve ödeme planı

 

Yeni Nesil Eyüp'te 2+1 dairelerin fiyatları 835 bin TL'den başlıyor.  Ay sonu sona erecek yüzde 10 indirim kampanyası ile fiyatlar 750 bin TL'ye düşüyor.Daire teslimlerinin ise 2018 yılı Mart ayında gerçekleşmesi planlanan Yeni Nesil Eyüp Evleri ortak kullanım alanlarında; sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi imkanlara yer veriliyor.


Tel: 0212 221 21 16  

Web: http://www.yeninesileyup.com/landing 


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.comYeni Nesil Eyüp fiyat, Yeni Nesil Eyüp ödeme planı, Yeni Nesil Eyüp ev fiyatları