Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 8 lansman indirimi!

Ortadoğu Grup’un Eyüp’te inşa ettiği Yeni Nesil Eyüp Projesi lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı. Projede yüzde 8 lansman indiriminin yanı sıra yüzde 12 peşin indirimi uygulanıyor.


Ortadoğu Grup’un Eyüp’te inşa ettiği  Yeni Nesil Eyüp  Projesi lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı. Projede yüzde 8 lansman indiriminin yanı sıra yüzde 12 peşin indirimi uygulanıyor.


8 bin 936 metrekare alan üzerinde 222 daireden oluşan Yeni Nesil Eyüp’te günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 9 adet de ticari ünite bulunuyor. 

Tamamı çift cepheli olan Projede; bahçe katı, teraslı, ara kat ve balkonlu olmak üzere 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 2+1 dairelerin büyüklükleri 113 metrekare ile 121 metrekare arasında değişirken, 3+1 daireler 121 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.


Projenin 2017’nin sonbaharında tamamlanması planlanıyor. Yeni Nesil Eyüp, metro istasyonunun hemen yanı başında konumlandırılıyor.


Projede, yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, peyzaj alanları, yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar ile güvenlik sistemleri bulunuyor.