Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yeşil Mavi: Sur Yapı Maltepe projesinin ismi belli oldu!

Sur Yapı'nın Maltepe'de Başıbüyük Mahallesi'nde hayata geçireceği projesinin adı "Yeşil Mavi" oldu. Yeşil Mavi Maltepe Projesi'nde lansmana özel fırsatlar sunuluyor.


Sur Yapı'nın Maltepe Başıbüyük Mahallesi'nde inşa edeceği proje Yeşil Mavi ismiyle yükselecek Yeşil Mavi Maltepe Evleri, 15 - 19 katlı dört bloktan meydana geliyor. Projede yaklaşık 300 adet konut ve 5 adet ticari ünite bulunuyor.


21 bin 800 metrekare arsa alanında yayılan Yeşil Mavi Evleri'nin inşaat alanı ise 60 bin metrekare olarak belirlendi. Projede 40 bin metrekarelik kısım konuta, 1.500 metrekarelik kısım ise ticaret alanına ayrıldı.


Sur Yapı Yeşil Mavi'de daireler Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim. Projedeki en küçük daire 63 metrekare büyüklüğünde.


Yeşil Mavi Evleri'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. 


Lansmana özel fırsatların sunulduğu Yeşil Mavi'de satılık daire fiyatları 454 bin TL'den başlıyor. 60 ay 0 faizin uygulandığı projede ayrıca Emlak Konut'un 240 aya varan vade kampanyası ile ev sahibi olunabiliyor.


Yeşil Mavi Maltepe'de daire teslimlerinin 2019 yılı Haziran sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Yeşil Mavi Maltepe projesi için, Sur Yapı Koşuyolu ofisi ile irtibata geçiliyor.


Yeşil Mavi: Sur Yapı Maltepe projesinin ismi belli oldu!


Tel: 444 5 787

Web: www.suryapi.com.tr

Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com