Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yılmaz Aydoğan kimdir?

Satya İnşaat'ın CEO'su Yılmaz Aydoğan kimdir?Yılmaz Aydoğan ne zamandan beri gayrimenkul sektöründe?


Yılmaz Aydoğan, Satya İnşaat'ın CEO'sudur. Yılmaz Aydoğan 2005 yılından beri gayrimenkul sektöründe satış ve pazarlama alanında hizmet verdi. Akabinde Satya adıyla şirket kurdu.


Satya, evrenin ilk dilinde güven ve dürüstlük anlamına geliyor. 


Satya Construction

Satya, Türkiye’nin yeni nesil inşaat şirketidir. Satya, inşaat sektöründeki güven olgusu ve mükemmeliyet anlayışını yeniden inşa etmek amaç ve hedefiyle kurulmuştur.


Satya’da doğruluk - dürüstlük her şeyden önde gelir.


Doğru seçilmiş yerlerde sağlam projeler planlayan Satya, inşaat,izolasyon ve dekorasyon uygulamalarında sıfır kusuru ilke edinmiş bir inşaat şirketidir. 


Yatırım ya da oturum için olsun, alanın bugün de yarın da mutlaka kazançlı çıkacağı teklifler sunmak Satya’nın başlıca var oluş amacıdır. Satya’nın en önemli özelliklerinden biri de müşterisini her yönden memnun ve mutlu kılmaktır.


İnşaat sektörünün en zayıf yönlerinden biri olan satış sonrası hizmeti örnek bir biçimde uygulamak Satya’nın vazgeçilmezlerinden biridir. 


Satya’nın olmazsa olmazlarının başlıcaları malzemeden zamanlamaya, uygulamadan işletmeye kadar verdiği sözleri harfiyen tutmak, taahhütlerine sonuna kadar sadık kalmaktır.


İletişim bilgileri

Yayalar Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi 

No: 38 

Pendik-İSTANBUL


444 9642

info@satya.com.tr