Yücel Çelikbilek - Beykoz Belediye Başkanı

Beykoz Belediye Başkanı’dır. Yücel Çelikbilek, ilki 1994-1999 yılları arasında Refah Partisi adayı olarak, ikincisi de 2009’de AK Parti adayı olarak seçilmek üzere Beykoz Belediye Başkanlığı görevine geldi. Çelikbilek, ilk belediye başkanlığı döneminin sonu olan 1999 yılında 10 yıl boyunca İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde Başkan Danışmanı ve Yerel Yönetimler Koordinatörü olarak görev yaptı.


Yücel Çelikbilek - Beykoz Belediye Başkanı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel ÇelikbilekYücel Çelikbilek nereli?


1951 yılında Kars’ta doğdu. 1956 yılından beri Beykoz’da oturuyor. Gümüşsuyu Fatin Hoca İlkokulu’nu, Beykoz Ortaokulu’nu, Kadıköy Ticaret Lisesi’ni, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ile Mahalli İdareler Enstitüsü’nü bitirdi.Yücel Çelikbilek hangi sosyal kuruluşlarda görev yaptı?


İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde mahalli idarelerle ilgili yüksek lisans çalışması yaptı. 1985 yılından itibaren yönetim kurulu üyeliğini yaptığı Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından İlim Yayma Cemiyeti’nin, 2002–2004 yılları arasında başkanlığını üstlendi. Kurucu üyesi olduğu İlim Yayma Vakfı’nın da başkanlığını sürdürmektedir. Yücel Çelikbilek ilk ne zaman Beykoz Belediye Başkanı oldu?


1989–1994 yılları arasında Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı yaptı. 1994 yılında Beykoz Belediye Başkanlığı görevine seçildi. Görevde bulunduğu süre içerisinde Beykoz’un her köşesinde önemli hizmetlerin yapılmasının yanı sıra, borçsuz bir belediye devretti. Yücel Çelikbilek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde hangi görevlerde bulundu?


1999 yılından itibaren 10 yıl süreyle İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde Başkan Danışmanı ve Yerel Yönetimler Koordinatörü olarak görev yaptı. 15 seneyi aşkın yerel yönetim tecrübesiyle birçok başarılı projeye imza attı.Yücel Çelikbilek, AK Parti’de hangi görevleri üstlendi?


AK Parti İstanbul İl Başkanlığı kurucuları arasında yer aldı. Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.Yücel Çelikbilek ikinci kez ne zaman belediye başkanı seçildi?


Yücel Çelikbilek,29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, AK Parti'den Beykoz Belediye Başkanlığı’na seçildi.Yücel Çelikbilek başkanlığındaki Beykoz Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler neler?


Çiğdem Mahallesi Camii Projesi, Yenimahalle Hizmet Binası Projesi, Şahinkaya Eğitim Kampüsü, Tokatköy Meydan Projesi, Riva Kanal Projesi, Ortaçeşme Meydan Projesi, Orhan Veli Kanık Parkı Peysaj Projesi, Nikah Sarayı Projesi, Küçüksu Mesire Alanı, Kılıçlı Film Platosu, Karlıtepe Mesire Alanı Projesi, Elmalı Şehir Ormanı Projesi, Beykoz Marina Projesi, Beykoz Arena, AQUA Park Projesi ve Baruthane Parkı Projesi…Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Gümüşsuyu Mahallesi  Kelle İbrahim Caddesi  No: 43  Posta Kodu: 34820 Beykoz - İstanbul / Türkiye 

Telefon: 444 666 1 

E-Posta: beykoz-bld@beykoz.bel.tr

Web: www.beykoz.bel.tr


Facebookta Paylaş Tweetle

Etiketler:

Yücel Çelikbilek kimdir , Yücel Çelikbilek Beykoz Belediye Başkanı , Yücel Çelikbilek Beykoz Belediyesi , Yücel Çelikbilek Hangi Partiden , Yücel Çelikbilek Telefon , Yücel Çelikbilek Adres ,

Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır?

Aile konutu paylaşımıAile konutu ve ev eşyalarını talep şartları nelerdir? Aile konutu, mal rejimlerine göre nasıl paylaştırılır? Evliliğin iptali veya boşanma halinde aile konutu nasıl paylaşılır? Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır? İşte cevapları...

Aile konutu nasıl haczedilebilir?

Aile konutu ve hacizAile konutu haczedilebilir mi? Aile konutuna haciz uygulanmaması için ne yapmak lazım, Aile konutu hangi durumlarda haczedilebilir? Aile konutu nasıl haczedilebilir? İşte cevaplar...

EkBa Holding; Bodrum’da Selen Vadi Konakları’nı inşa eden firma

Ekba Holding  Ekşioğlu ailelerinin kurmuş olduğu firma olan Ekba Holding ,Bodrum Güllük’te Selen Vadi Konakları’nı inşa ederken İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü binaları, Anafen Dershaneleri, orduevlerinin restorasyonu, Beyaz Rusya’da konut ve otel inşaatı gibi projeleri gerçekleştirmiştir. Ekba Holding, savunma-bilişim güvenliği ve dış ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

DOME Mimarlık iletişim bilgileri nedir?

DOME MimarlıkMurat Yılmaz tarafından 1997 yılında, doğa ile uyumlu mekanlar tasarlamak amacı ile kuruldu. 2009 yılından itibaren de uluslararası hizmet vermek adına DOME&Partners adı altında Maslak’ta hizmet vermektedir.