Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yücesoy Mühendislik'ten yeni proje!

İzmir'de pek çok inşaat projesine imza atan Yücesoy Mühendislik, 150 milyon TL yatırım değeri olan yeni projesine hazırlanıyor..


İzmir'de pek çok inşaat projesine imza atan Yücesoy Mühendislik, 150 milyon TL yatırım değeri olan yeni projesi Kuzeyşehir'in tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. 


Menemen, Atatürk Mahallesi'nde 29.000 metrekarelik inşaat alanı üzerinde gerçekleştirilecek olan konut ve yaşam projesi 2018 sonunda tamamlanacak. Yapı sektöründe 27 yıllık geçmişiyle İzmir'de faaliyetlerini sürdüren Yücesoy Mühendislik şimdi de 150 milyon TL yatırım değeri taşıyan Kuzeyşehir'i hayata geçirmek için çalışmalara başladı. İzmir, Menemen Atatürk Mahallesi'nde yükselecek Kuzeyşehir, konut sahiplerine geleceğe açılan modern bir yaşam vaat ediyor.


İzmir'in konut ihtiyacına cevap veren Kuzeyşehir projesinde; 386 daire, 10 villa, açık-kapalı 6 adet yüzme havuzu, spor salonu, spa merkezi, kapalı basketbol sahası, tenis kortu, mini golf alanı, squash salonu, restoran ve açıkkapalı otopark yer alacak. Projedeki daireler farklı oda seçenekleriyle birlikte 110 ile 306 metrekarelik brüt kullanım alanına sahip olacak.


http://www.yucesoymuhendislik.com/