Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Zekeriyaköy Köy, 20 yıl vadeli konut kampanyasına katıldı!

Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat’ta başlayacak olan “Konutta 20 Yıl Vade Kampanyası”na Siyahkalem de KÖY projesi ile katılıyor.


Konut almak isteyenlere yönelik, birçok ödeme kolaylığı modeli sunan KÖY, 31 Mart’a kadar devam edecek Emlak Konut kampanyası çerçevesinde, 20 yıl vadeli konut satışı için 1. Etapta yer alan 50 konutunu ayırdı. KÖY kampanya çerçevesinde 60 ay vade için % 0,120 ay vade için % 0,45 ve 240 ay vade için %0,79 oranlarını uygulayacak, söz konusu oranlar haricinde kampanya  %5 peşinat ve %1 KDV avantajını da barındırıyor.  


Siyahkalem CFO’su İbrahim Kahraman, kampanya için şimdiden satış ofisi trafiğinde belirgin bir artış sağlandığını belirterek, “Çeşitli tip ve büyüklüklerde 1.167 konut ve 15.000 metrekarelik bir çarşıdan oluşan KÖY’de kampanya çerçevesinde 50 konutu ayırdık. Bu konutlar 3 etaptan oluşan projemizin 1. Etabında yer alıyor. Yani şu anda yapımı hızla süren ve en erken teslim edeceğimiz konutlar arasında bulunuyor” dedi.


KÖY’ün gayrimenkul sektöründe gerek lokasyon, gerek projenin niteliği nedeniyle en rahat satış gerçekleştiren projeler arasında olduğunun altını çizen Kahraman, Emlak Konut GYO’nun kampanyasına katılma gerekçelerini şöyle açıkladı:


“Gayrimenkul sektörü, ülke ekonomisinin motoru olma özelliğini taşıyor. Sektörün bir bütün olarak gelişmesi, kendisiyle birlikte yüzlerce yan sektörü de yakından ilgilendiriyor. Biz Emlak Konut GYO’nun, sektörün tümünü ilgilendiren ve bankalar ile birlikte geliştirdiği bu girişimini yürekten destekliyor ve buna katkı sunmak istediğimiz için kampanyaya katılıyoruz. Diğer yandan, bugüne kadar KÖY’den ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin kendi finansal yapılarına en uygun formülü bulabilecekleri bir çok alternatif model oluşturduk. Bu yeni modelin de KÖY’den ev sahibi olma hayaline sahip olan birçok aileyi hayallerine kavuşturacağına eminim ” dedi.


Web: https://www.koy.com.tr/