Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Zer Tuzla Marina, Zer Mecidiyeköy, Zer Levent projeleri yolda!

2018'de yeni projeler üretmeye hazırlanan Ceylan İnşaat'tan Zer Tuzla Marina, Zer Mecidiyeköy, Zer Levent projeleri geliyor..


2018'de yeni projeler üretmeye hazırlanan Ceylan İnşaat, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal,  Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini müşterileri ile buluşturacak. 

 

“2018’de yeni projerle yolumuza devam ediyoruz”


2018 yılına yeni nesil projesi Zer Tuzla Marina ile start vereceğini açıklayan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “ İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da hayat bulacak projemizin tüm daireleri eşsiz deniz manzarasına sahip. 52.774 metrekare arsa alanına sahip projemiz ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmayı aday görünüyor” dedi.


Ceylan sözlerine şu şekilde devam etti: “Zer Tuzla Marina, 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan oluşuyor. Fikirtepe kentsel dönüşüm projemiz kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiğimiz ve inşaatının yüzde 45’ini tamamladığımız Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile Ceylan İnşaat olarak, yeni sakinlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyoruz. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunun proje; yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükseliyor.” dedi. 


Zer Kartal Adi Ortaklığı’nın Ceylan İnşaat hayat bulan projesi Zer Kartal projesinde satışların yüzde 35'i tamamlandı. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri; Ceylan İnşaat’ın 72 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşulları ile alıcılarını bekliyor. Web: http://www.ceylaninsaat.com/