Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Zeynal Fırat kimdir?

Bina Yönetimi Turizm Bilişim Ve Danışmanlık kurucusu Zeynal Fırat kimdir? Zeynal Fırat kimdir, bugüne kadar hangi işlerde hizmet verdi?


Zeynal Fırat, 1973 yılı İstanbul doğumlu. Eğitimini İstanbul'da tamamlayan Zeynal Fırat, 14 yıllık saha tecrübesine sahip. 


Site yönetim planı, güvenlik, temizlik, teknik ve emlak müşavirliği konusunda uzman Zeynal Fırat, 2017 yılında Fırat Bina Yönetimi Turizm Bilişim Ve Danışmanlık LTD ŞTİ'ni kurdu.


Zeynal Fırat, ilk olarak 2004-2008 yılları arasında Soyak, Mesa, Avrupa Konutları ve Elit Kent gibi sitelerin yönetimlerinin oluşturulmasında rol aldı.


2008 yılında Regnum Astrum Towers projesinin konut teslimi teslim sonrası hizmetlerin ve site yönetiminin kurulmasında görev aldı.


2010-2017 Yılları arasında ise 1285 daireli yaklaşık 3 bin 500 kişinin yaşadığı Regnum Astrum Towers sitesinin müdürü olarak görev yaptı. 


Bu sürede birçok sitenin yönetim planı ve yönetiminin oluşmasında danışmanlık hizmeti verdi. Son olarak kurucusu olduğu Fırat Bina Yönetiminde profesyonel site yöneticiliği ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.