Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme

Zin D markalı konut ve işyeri projelerini Çekmeköy’de hayata geçiren firmadır. Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme, kurulduğu 2007’den beri faaliyettedir.Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme kim tarafından, ne zaman kuruldu?Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme Ltd. Şti., 25.05.2007 tarihinde Halil Korkmaz tarafından kurulmuş ve daha 

sonra 07.04.2008 tarihinde Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş.'ye dönüştürülmüştür. Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme’nin ortakları kimler?Yıllarca Garanti Bankası, Axa Oyak Holding, Desa Deri Sanayi, Goodyear Lastikleri A.Ş. gibi kurumsal firmalarda üst düzey yöneticilikler yapan şirket ortakları Halil Korkmaz ve Emre Bilge, ZİN D Yatırım ve Yönetim Geliştirme şirketinde Çekmeköy ve civarı ilçelerde projeler üretiyor. 


Firmanın kurucu ortakları ve ortaklık yapısı şu şekildedir; 


Halil Korkmaz % 52,9, Emre Bilge % 46,0, Ebru Bilge % 0,9, Kerim Yalman % 0,1 ve Davut Çakır %0,1. Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme hangi projelere imza attı?Zin D Konak IV, Zin D Biz Dudullu Suits İş Merkezi, Zin D Zen, Nun Öğrenci Yurdu Etüt Merkezi, Zin D Konak III, Zin D Üç Konak, Zin D İş Merkezi VII, Zin D İş Merkezi VI, Zin D İş Merkezi V, Zin D İş Merkezi II, Zin D'Çekmeköy Doğa Anaokulu, Zin D Park, Zin D Konak II, Zin D Konak I, Zin D İş Merkezi IV, Zin D İş Merkezi III, Zin Apartmanı, Zin İş Merkezi III, Zin İş Merkezi II, Zin İş Merkezi I ve Zin D İş Merkezi I.Zin D Natura Kurtköy Konakları projesinin detayları neler? Emlakkulisi.com’da Belemir Öksüz imzalı habere göre; Zin D Natura projesi Zin D Yatırım Geliştirme A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Kurtköy Natura Zin D Konutları'nda daire fiyatları 180 bin TL'den başlıyor...

Zin D Natura, İstanbul Anadolu yakası Kurtköy'de yükseliyor. Proje 11 bin 44 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


Toplam 89 dairenin yer aldığı Zin D Natura, Zin D Yatırım Geliştirme A.Ş. imzası taşıyor. 5 bloktan oluşan 3-4 katlı projede daire tipi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


15 Temmuz 2013 tarihli habere göre; Kurtköy Zin D Natura'da daire fiyatları, 1+1 daireler 180 bin TL ile 185 bin TL'den, 2+1 daireler 250 bin TL ile 295 bin TL, 3+1 daireler 335 bin TL 390 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme

Zin D NaturaZin D Kurtköy ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vadelendirme yapılarak banka kredisi kullanılabiliyor. Projede daire teslimlerinin Nisan 2014'te gerçekleştirilmesi planlanıyor. 


Zin D Natura Kurtköy Konakları'nın sosyal imkanları arasında, yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, masa tenisi ve çocuklar için oyun salonları açık ve kapalı otopark, hobi bahçeleri, yürüyüş parkurları bulunuyor. Projenin yüzde 80'i yeşil alan olarak ayrıldı. Zin D Natura'da konut başına107 metrekare yeşil yer alıyor. 


Zin D Natura Evleri TEM ve E5 yollarına, Viaport, Pendik Marina ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın mesafede konumlanıyor. 


Telefon: 0216 482 95 34


Web Adresi: www.zind-natura.comZin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme’nin iletişim bilgileri neler?ZİN D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş.


Adres: Çekmeköy, Mimar Sinan Mh. Çavuşbaşı Cd. Özge Sok. 


Zin İş Merkezi NoB 3 Kat: 2 


Telefon: 0216 641 77 73


Fax: 0216 641 42 50 


E-Mail: info@zin-d.com.tr


Web Adresi: www.zin-d.com.trÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı