Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Zümer Erdem kimdir?

Çeşitli firmalarda proje sorumlusu olarak görev yapan, halen çalışmalarını Kanat Mimarlıkta sürdüren Mimar Zümer Erdem kimdir?


1989 yılında İstanbul’da doğdu. ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümünü birincilik ile bitirdi. 


Daha sonra girdiği Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümünden de birincilik ile mezun oldu. 


Çeşitli firmalarda proje sorumlusu olarak görev yaptı, halen çalışmalarını Kanat Mimarlıkta sürdürmektedir.


Kanat Mimarlık

Kanat Mimarlık, ön konsept aşamasından, planlama, yapım, tamamlama aşamasına kadar tüm safhalarda etkin rol alarak mimarlığı yaşam biçimi edinmiş bir ekipten oluşur. Mimari, iç mimari , kentsel tasarım ve mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren; disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programını projenin tüm kademelerinde titizlikle uygulayan, tasarım ve uygulama ofisidir. 


İnsan ve çevre odaklı; sürdürülebilir yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel yapılar tasarlamayı amaç edinmiş , her proje için kullanıcı istekleri ve mevcut durumu değerlendirerek talep edilen ihtiyaç programlarını dikkate alarak, bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir.


Kanat Mimarlık iletişim

Barbaros Mh. Fesleğen Sk. Uphill Court Towers 

AB-1 Blok K:11 D:61 Ataşehir / İstanbul

0216 688 1990

0216 688 4990

info@kanatmimarlik.com