Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

216 Butik Plus'ta dükkanlarda kiralama ve satışları başladı!

216 Yapı tarafından Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta ticari alanların kiralama ve satışları başladı.


Geçtiğimiz mart ayında teslim edilen 216 Butik Plus'ta yaşam tüm hızıyla devam ediyor. Dairelerini teslim alan ev sahiplerinden sonra şimdi de gözler ticari alanlara yöneliyor.


İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de yer alan proje, yatırımcılar için yüksek kar olanağı sunuyor. İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü ile prim yapan 216 Butik Plus, ticaret yapmak isteyenlerin de gözdesi oldu. Üniversitenin bölgeye gelmesiyle ticari kimliğini artıran bölge, ayrıca hemen yanı başında yer alan sağlık ocağı ve metro durağıyla dikkat çekiyor.


Metrekare fiyatları 32 TL'den başlıyor 

216 Yapı tarafından satışı ve kiralaması yapılan 216 Butik Plus'ın ticari birimlerinde eczane, market, pastane-cafe, kuru temizleme, kuaför, butik gibi bölümler yer alıyor. 35 metrekareden başlayan ticari alanların büyüklüğü bin 400 metrekareye kadar çıkıyor. 


Bin 400 metrekarelik alanın market olmaya aday olduğunu söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, kiralamada metrekare birim fiyatlarının 32 TL'den başladığını belirtti. Bazı birimlerin arka bahçesinin bulunduğunu kaydeden Dündar, bazı bölümlerin ise asma katı olduğunu bildirdi. Dündar, sözlerini şöyle sürdürdü: 


“216 Butik Plus, İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü karşısında ve metro durağının yanı başında yer alıyor. Ayrıca sağlık ocağına komşu olan işlek bir cadde üzerinde yer alan 216 Butik Plus, yatırımcı için yüksek kar olanağı vadediyor.”


Kolay ulaşım

Ulaşım aksları üzerinde yer alan 216 Butik Plus’ta, tüm merkezlere ulaşım çok kolay. 3'üncü Köprü bağlantısına 2 dakika mesafede ve Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakika uzaklıkta olan projede bay-bayan kuaförü, eczane, market, cafe, pastane, kuru temizleme gibi ticari alanlar yer alıyor. Girişte lobi ve resepsiyonun bulunduğu 216 Butik Plus’ta kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ayrıca servis bekleme odası da yer alıyor. 444 4 216

www.216yapi.com