Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Acun Ilıcalı Alaçatı'daki yazlığını 37 milyon TL'ye satıyor!

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un yazısına göre, Acun Ilıcalı Alaçatı'daki yazlığını 7 milyon Euro'ya (yaklaşık 37 milyon TL) satıyor..


Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un yazısına göre, Acun Ilıcalı Alaçatı'daki yazlığını 7 milyon Euro'ya (yaklaşık 37 milyon TL) satıyor. İşte Bülent Cankurt'un o yazısı:


"Acun Ilıcalı’nın Alaçatı’da arsa alıp kendi keyfine göre yaptırdığı, eşi Şeyma Subaşı’nın da dekore ettiği dillere destan yazlığını 7 milyon euro’ya satılığa çıkardığını öğrendim. Acun Ilıcalı iki yıl önce 8 milyon lira masraf yaptığı konuşulan ve geçen yaz birçok arkadaşını ağırladığı bu çok özel yazlığını neden satılığa çıkardı bilemedim. Artık çok sevdiği Alaçatı’da başka bir yazlık mı yaptırıyor yoksa Çeşme ile irtibatı koparmaya mı karar verdi bilmiyorum. Bu arada Alaçatı’daki yazlığını satılığa çıkaran Acun Ilıcalı’nın, Ortaköy’de 18 milyon dolara bir villa satın aldığı kulağıma geldi. Eşi Şeyma Subaşı, bugünlerde Ortaköy'deki Boğaz'a nazır bu villanın dekorasyonuyla uğraşıyormuş."