Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Adana Kulak Kent'te hayat başladı!

20 bin metrekare inşaat alanı ve 58 bin metrekare yeşil alan ile huzurun adresi olan Kulak Kent'te yaşam başladı..


Kulak İnşaat A.Ş. CEO’su Tarkan Kulak, Yüreğir'de hayata geçirdikleri Kulak Kent'in ilçeye değer kattığını söyledi. 


Kulak, yaptığı açıklamada, 18 blokta toplam 696 daireden oluşan Adana’nın en büyük konut projesi Kulak Kent’te yaşamın başladığını belirterek, "Projemize temel aşamasından itibaren yoğun ilgi gösteren  Adana  halkına çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Kulak Kent’in, Adana'nın parlayan yıldızı Yüreğir'e değer kattığını ifade eden Kulak, “120 bin metrekare inşaat alanı ve 58 bin metrekare yeşil alan ile huzurun adresi olan Kulak Kent, yaşam standartlarını yükselten birçok özelliğe sahip. Sosyal aktivite alanlarından daire özelliklerine kadar her yönüyle kaliteden ve konfordan ödün verilmeden tasarlanan projemiz, kullanıcılarına her anı dolu dolu geçecek özel bir yaşam fırsatı sunuyor” diye konuştu.


Çocuk parkları, spor alanları, fitness salonu, kapalı otoparkı ve yürüyüş parkuru ile site sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını araladıklarını söyleyen Kulak, sahip olduğu donanımlar ve daire özellikleriyle kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yaşam sunan projenin; şehir merkezi, otogar, hastane, Merkez Park ve sanayi bölgeleri gibi önemli noktalara yakınlığıyla da site sakinlerine ulaşımda büyük avantaj sağladığını kaydetti.


Kulak Kent bünyesinde, 300 kişinin aynı anda ibadet edebileceği Tarkan Kulak Camii de yer alıyor.