Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Adres Koru Evleri lansman öncesi avantajlarıyla satışta!

Anadolu Yakasının oksijen deposu Sancaktepe’de Aydos Ormanlarının yanı başında konumlandırılan Adres Koru Evleri, lansman öncesi 370 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor..


Türkiye’de 54 farklı projeye imza atan İstanbul başta olmak üzere konut, rezidans, ofis, işyeri gibi birçok projeyi hayata geçiren ve inşaat sektöründeki 43 yılı aşkın tecrübesiyle köklü firmalar arasında yer alan Bayraktar İnşaat, en yeni projesi Adres Koru Evleri ile Samandıra’da yeni yaşamın temellerini atıyor. 


Hayata geçirdiği tüm projelerinde bölgeye ve yatırımcısına kazanç sağlayan firma, yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak planlanan Adres Koru Evleri’ni avantajlı fiyatlarla satışa sunuyor. 


Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar tarafından geliştirilen proje, sağladığı ayrıcalıklar ve sunduğu avantajlarla büyük ilgi görüyor. İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişme potansiyeli yüksek bölgesi Sancaktepe'de Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde inşa edilen Adres Koru Evleri, yaklaşık 22 bin metrekarelik arsa üzerinde 312 konut ve 37 ticari üniteden oluşuyor. 


2 1 DAİRELER 370 BİN TL’DEN BAŞLIYOR 

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar projeye olan ilgiyi artırırırken, lansman öncesi avantajlı fiyatlar konut alıcılarına sunuluyor. Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Adres Koru Evleri’nde 2 1 daireler peşinde 370 bin TL’den başlıyor. Projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da konut alıcılarına ödeme kolaylığı sağlanıyor. 


HER ZEVKE HİTAP EDEN LÜKS DAİRELER 

Estetik mimariye sahip proje, birbirine bitişik ikiz 4 konut ve 1 ticari olmak üzere toplam 5 bloktan oluşuyor. Yüksek standartlarda ferah bir yaşam alanı sunan projede toplam 312 konut ve 37 ticari ünite yer alıyor. 29 Ekim Cd. Vizyon Park Ofis Blokları 2. Blok Kat: 9 Yenibosna BAHÇELİEVLER / İSTANBUL TEL: 0212 454 42 00 (pbx) FAX: 0212 454 42 42 www.fkrevent.com Lüks ve konforlu detaylarla sahip Adres Koru Evleri’nde 2 1, 3 1’den oluşan iki tip daire seçeneği yer alırken, daireler 112 ila 146 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


İÇİNDE ÖZEL KORU VE ŞELALESİ OLAN TEK PROJE 

Yaklaşık 14 bin metrekarelik yeşil alan içerisinde; çam ağaçlarından oluşan korusu, yapay göleti ve doğal şelaleleriyle huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan ‘Adres Koru Evleri’ sosyal donatılarıyla da tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. 


Aile öncelikli yaşam anlayışıyla projelendirilen ve yüzde 65’i peyzaj alanına ayrılan projede; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuz, spor alanları, fitness, sauna, hamam ve toplantı salonu bulunuyor. Her daireye özel depo alanı bulunan projede 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere toplam 425 araçlık otopark alanı da yer alıyor. Projede ayrıca kafeterya ve 8 dairenin de site yönetiminin tasarrufunda olması sayesinde aidatların da site sakinlerini zorlamayacak şekilde makul seviyelerde tutulması planlanıyor. 


LOKASYONU İLE AVANTAJ SAĞLIYOR 

İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni cazibe merkezi Sancaktepe'de yükselen proje, lokasyonu ve kolay ulaşımıyla dikkat çekiyor. Samandıra-Kartal yolunun yanı başında yükselen Adres Koru Evleri; Metro, Çevreyolu, TEM otoyolu bağlantılarının yanı sıra Ümraniye ve Kadıköy’e yakınlığıyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor. Adres Koru Evleri, Samandıra 3. Köprü bağlantı yolu Paşaköy gişelerinin hemen yanında bulunuyor. Yapımı süren ve yakın zamanda tamamlanması planlanan Metro hattına yürüme mesafesinde bulunan proje, İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımı da kolay hale geliyor.


Tel: 444 4 535

Web: http://www.adreskoruevleri.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı