Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Afyon Merkez Zafer Mahallesi 776 Emekli konutları kurası bugün çekiliyor!

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen 776 adet konut için “ Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası ” bugün çekiliyor..


Afyon Merkez Zafer Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve kuraya kalan 281 adet emekli vatandaşlar için ‘’ Konut Belirleme Kurası’’ 776 adet konut için “ Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası ”, bugün çekiliyor.


Kura, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda saat 11:00’da başlayacak. Projedeki daireler 108 bin 787 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak.


Konutları belirlenen Emekli vatandaşlar, 03 – 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası Kocatepe Şubesine giderek, %12 peşinat 180 ay vade veya %20 peşinat 240 ay vade alternatiflerinden birini seçecek ve peşinatlarını yatırarak sözleşmelerini imzalayacaklardır. Konutların taksit ödemeleri, konut teslimini takip eden ay başlayacaktır. 

    

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emekli Projesi kapsamında hak sahibi olanlardan, TOKİ’den konut satın alanlar ( devir etseler dahi ), bağımsız meskeni olanlar ve eşi üzerine bağımsız meskeni olanların hak sahiplikleri iptal edilmiştir.


Afyon Merkez Zafer Mahallesi 776 Emekli konutları kurası sonuçları açıklandıktan sonra burada yer alacak.
Hak sahipleri listesi için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016