Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Akfen Bulvar Loft 290 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta!

Akfen İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilecek, Bulvar Loft Projesi'nin tanıtımı gerçekleştirildi. Akfen Bulvar Loft, 290 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı..


Akfen İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilecek, 822 konutun ve ticari ünitelerin bulunacağı Bulvar Loft Projesi'nin tanıtımı gerçekleştirildi.


Levent Loft ve İncek Loft'un ardından Akfen İnşaat'ın üçüncü temalı konut projesi olan Bulvar Loft, Ankara'da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek Bölgesi'nde yeni bir cazibe merkezi olacak.


İller Bankası arazisi üzerinde, yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek. Toplam 6 bloktan meydana gelen projede, 16 farklı daire tipine yer verilecek.


Akfen Bulvar Loft'ta 66 metrekare ile 350 metrekare büyüklüğe sahip 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. 


Projedeki dairelerin fiyat aralığı 290 bin ile 1 milyon 378 bin lira arasında değişiyor. Lansman öncesinde ön talep toplayan şirket, projeden 150 adet konutun satışını gerçekleştirdi.


Kasım 2018'de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft Projesi'nde, daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel 24 aylık ödeme planları sunuluyor.


Ankara'nın yüksek prestijli üniversite ve lise kampüslerine yakın bir konumda olan, yeşilin içinde ana ulaşım arterlerine yakın proje, Çayyolu, Çankaya, İncek, Eymir, Mogan ve Gölbaşı yönü olmak üzere, kent manzaralı bir yaşam alanı sunuyor.


Peyzaj, hayatı canlandıracak sosyal donatı ve ticari alanları ile tüm Ankaralıların yeni buluşma mekanı olmayı hedefleyen projede, fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol, boccia sahaları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.


Web: http://bulvarloft.com.tr/