Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Altındağ Ulubey Stadı Eylül'de açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Altındağ Ulubey Stadı Eylül'de açılıyor. Stat, Şimdiden amatör kulüpler tarafından yoğun olarak kullanılmaya başlanan stad, Altındağlı çocuklar ve gençler için de büyük fayda sağlayacak...


Altındağ Belediyesi, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm Altındağlıların rahatça faydalanacakları spor merkezleri inşa etmeye devam eden Altındağ Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda Altındağ'ın farklı mahallelerine pek çok spor tesisi kazandırdı.


Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, sporun yaşam standartlarını yükselttiğini ve kaliteli bir hayat döngüsü sağladığını belirterek, "Ulubey'e yaptığımız yeni stadı amatör spor kulüplerinin kullanımına açtık. Şimdiden yoğun kullanılmaya başlandı. Bu da beni çok mutlu ediyor. Hem modern hem de çok fonksiyonlu tesisler yapıyoruz. Kişisel dönüşüm ve değişimin önemli etkenlerinden birisi de şüphesiz spordur. Özellikle çocuklarımızın sporla ilgilenmesi çok önemli. Gençlik merkezlerimiz aracılığı ile Altındağlı çocukları sporun pek çok dalı ile tanıştırıyor ve bu alanda yetişmelerini sağlıyoruz. " diye konuştu.


Ulubey stadı Eylül'de açılacak

Altındağ Belediyesi'nde yer alan habere göre, 2018 yılında inşaatı tamamlanan Ulubey Stadı'nın Eylül ayında açılması hedefleniyor. Şimdiden amatör kulüpler tarafından yoğun olarak kullanılmaya başlanan stad, Altındağlı çocuklar ve gençler için de büyük fayda sağlayacak.


Ulubey Mahallesine futbol antrenmanı ve maç amaçlı yapılan spor tesisinde, 500 kişilik tribün de bulunuyor.