Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Amasya Merzifon 4. Etap 80 konut başvurusu başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Amasya Merzifon 4.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 80 adet konut için başvurular başladı..


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Amasya Merzifon 4.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 80 adet konut satışa sunuluyor.


TOKİ Amasya Merzifon 4. Etap Projesinde daireler 141 bin 881 lira ile 165 bin 489 lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


Başvurular bugün başladı, 7 Nisan'a kadar devam edecek. Amasya Merzifon 4. Etap 80 konut başvurusu Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin Türkiye genelinde yer alan tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.


TOKİ Amasya Merzifon 4. Etap kura çekilişi

Proje kapsamında satışa sunulmakta olan konut adedinden fazla başvuru olduğu takdirde, başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların, noter huzurunda “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” 19 Nisan 2017 tarihinde çekilecek.


Kura çekim işlemleri 3. maddede belirlenen kategori önceliğine göre gerçekleştirilecektir. Konut sayısından daha az başvuru olduğu takdirde “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, İdarenin belirleyerek kullanıma açacağı bloklar arasından, kategori önceliğine göre başvuru sırası esas alınarak konut seçimleri yapılacak.Satış ilanı için tıklayın.

http://www.emlakansiklopedisi.com/d/1490075415.pdf

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016