Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

AND Frekans lanse edildi! 309 bin TL'ye!

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren markası AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Frekans lanse edildi. Projede fiyatlar 309 bin TL'den başlıyor...


Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren markası AND Gayrimenkul’un yeni konut projesi AND Frekans’ın tanıtım toplantısı bugün Soho House İstanbul’da gerçekleşti.


Toplantıya AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, AND Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Yönetim Direktörü Uğur Yıldırım, AND Gayrimenkul Satış Müdürü Gülsen Arslan katılım gösterdi.


Kartal’da yükselen AND Frekans'ta deniz ve Adalar manzaralı daireler yer alıyor. Proje toplam 413 konuttan ve alternatif bir sokaktan meydana geliyor.

 

Blokların 4 katlı, 18 katlı ve 22 katlı olarak dizayn edildiği AND Frekans'ta 1+1 ile 3+1 arasında daire alternatifleri sunuluyor.  


AND Frekans projesinin ilk etabı AND Frekans 215’te 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerden oluşan 215 daire yer alıyor. 


E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan proje 3 farklı bölüm, 3 farklı etap olarak planlandı. 

   

AND Frekans'ta fiyatlar 309 bin TL+KDV'den başlıyor. Projede 100’den fazla ödeme planı sunuluyor. 0,99’dan başlayan faiz oranları sunulan projede yüzde 1 KDV avantajı sağlanıyor. 


AND Frekans'ta şirket bünyesinde vadelendirme seçenekleriyle birlikte kısa bir süre için anlaşmalı bankalar ile 60 ayda yüzde 0,99 – 120 ayda yüzde 1,09 faiz oranları ile de ev sahibi olunabiliyor.


Projede cep sineması, müzik ve hobi atölyeleri, oyun odası, fitness, kütüphane, sauna, buhar banyosu, kütüphane gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.


AND Frekans Esentepe iletişim

0850 393 40 00

Web: http://www.andfrekans.com.tr/