Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ankara Mebuskent'te Ramazan Kampanyası!

Ankara Mebuskent, Aymor Grup tarafından hayata geçiriliyor. Projede toplam 650 konut ve 332 adet villa yer alıyor.


Ankara Mebuskent, Aymor Grup tarafından hayata geçiriliyor. Projede toplam 650 konut ve 332 adet villa yer alıyor.


Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipinde tasarlandığı Ankara Mebuskent'te daire büyüklükleri 70 ila 150 metrekare arasında değişiyor. 


338 bin metrekare arsa alanında yükselen projede, Ramazan ayına özel kampanya hazırlandı.


Konut alıcıları, Mebuskent’te aylık yüzde 0,99 faiz ve 120 aya kadar vade ile konut sahibi olabiliyor.


Projede 13 bin 650 metrekarelik golf sahası, 5 bin metrekarelik AVM, 2 bin metrekare alana sahip spor kompleksleri, yürüyüş yolları, çocuklar için 11 oyun parkı, bisiklet yolları, evcil hayvanlar parkı ve ayrıca kreş ve okul da yer alıyor. 


Aynı zamanda 3 kilometrelik uzunluğu ile halen Türkiye'nin en büyük bisiklet parkuruna sahip projesi olan Mebuskent’te yerleşim içi trafik alt yapısı, çevre düzenlemesi ve tüm donatılar, bisiklet kullanımına odaklı ve bunu özendirecek şekilde hazırlandı. Sakinlerine 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti verecek Mebuskent, bulunduğu lokasyondaki gelişmiş ulaşım imkânları dolayısıyla Ankara’yı bir uçtan diğer uca bağlayan güzergâhlara 25 dakikalık bir mesafede yer alıyor. 


Proje ile birlikte Karacakaya Başkent’in gözde yaşam bölgelerinden biri olurken, ana gelişim aksı olarak uzun yıllardır batı yönünde büyüyen Ankara, şimdi yavaş yavaş kuzeye kaymaya başladı. 


Adres : Çevre Yolu Batıkent Yuva Çıkışı Karacakaya/Ankara


Tel : 444 37 98

www.mebuskent.com