Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Antepia satılık daire fiyatları!

Antepia Projesi, Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı imzası ile inşa ediliyor. Gaziantep Şahinbey'de yer alan proje toplam 3 bin 470 adet daireden meydana geliyor...


Antepia satılık daire fiyatları!


Antepia Projesi, Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı imzası ile inşa ediliyor. Gaziantep Şahinbey'de yer alan proje toplam 3 bin 470 adet daireden meydana geliyor.


3 etaptan meydana gelen Antepia, 560 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede daire teslimleri hemen gerçekleşiyor. 


Antepia'da 2 oda 1 salondan 9 oda 1 salona kadar farklı tipte konutlar bulunuyor. Daire büyüklükleri ise 117 metrekare - 608 metrekare arasında değişiyor. Projede 2 oda 1 salon dairelerin tamamının satıldı. 


Antepia satılık daire fiyatları

Antepia satılık daire fiyatları 3 oda 1 salon dairelerde 400 bin TL'den başlıyor. Firma bünyesinde vade farksız 24 ay taksit uygulanan Antepia projesinde yüzde 0,89 faiz oranıyla 120 ay vadeli banka kredisiyle de ödeme yapılabiliyor.  


Projede kafe ve restoranlar, fitness, spa, Türk hamamı, spor alanları ve çocuk kulübü gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.


Antepia iletişim bilgileri

Adres: Zirve Üniversitesi Kızılhisar Kampüsü Yanı 

27260 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: 0342 472 05 05 

Web Adresi: www.antepia.com.trIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com