Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Artı Tarabya Projesi nerede?

Irmak İnşaat ve Akka Grup'un bir araya gelmesiyle oluşan Açı İş Ortaklığında hayata geçirilen Artı Tarabya Projesi satışa çıktı. Peki, Artı Tarabya Projesi nerede?


Irmak İnşaat ve Akka Grup'un bir araya gelmesiyle oluşan Açı İş Ortaklığında hayata geçirilen Artı Tarabya Projesi satışa çıktı. Artı Tarabya metrekare fiyatları 3 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor. 


Artı Tarabya'da 1+1, 2 +1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri sunuluyor. 7 farklı etaptan oluşan karma konsept bir projede şu anda satışta bulunan Orman Artı Tarabya Etabı, 3 bloktan meydana geliyor.


5 yıl içinde tamamlanacak projedeki ilk etap olan 'Orman Artı Tarabya' şu anda inşa ediliyor, bu etapta 62 daire yer alıyor. 


Orman Etap'ından sonra 'Deniz Artı Tarabya', 'Bahçe Artı Tarabya', 'Güneş Artı Tarabya', 'Park Artı  Tarabya', 'Yamaç Art Tarabya' ve 'Cadde Artı Tarabya' etapları inşa edilecek.


Artı Tarabya Projesi nerede?

Tarabya'da Belgrad ormanın yanında Hacıosman korusunun hemen yanı başında 82 dönüm üzerine yükseliyor. 


85 milyon dolar yatırım bedeline sahip Artı Tarabya, Tarabya'nın, Metro'ya 2 dakika mesafede, eğitim kuramlarına, hastanelere, eğlence mekanlarına çok yakın mesafede konumlandırılıyor.Web: http://artitarabya.com/

Tel: 0850 532 27 84Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com