Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Aston Avcılar Projesi çalışmaları başlıyor!

Batı Yapı İnşaat'ın hayata geçirdiği Aston Avcılar Rezidans ve Ticaret Merkezi Projesi'nde toplam 269 Rezidans, 50 Ofis ve 77 Ticari Üniteye yer veriliyor..


Batı Yapı İnşaat, Avcılar'da Firüzköy Mahallesi'nde Aston Avcılar Rezidans ve Ticaret Merkezi Projesi'ni hayata geçiriyor.


Aston Avcılar Rezidans ve Ticaret Merkezi Projesi'nde toplam 269 Rezidans, 50 Ofis ve 77 Ticari Üniteye yer verilmesi planlanıyor.


Proje 9 bin 583,8 metrekarelik alanda; yapılan tevhit ve ifraz işlemleri akabinde oluşturulan yeni tapuda 5 Pafta 6350 Parsel üzerinde yükselecek.  


Proje, ticaret ve hizmet merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu Firüzköy Bulvarı üzerinde yer alacak. Proje alanın, İstanbul merkezine olan uzaklığı yaklaşık 30 kilometre olup, ilçe merkezi yaklaşık 4 kilometre güneydoğusunda bulununuyor. 


Ayrıca Esenyurt ilçe merkezi 3 kilometre kuzeyinde, Küçükçekmece ilçe merkezi 6 kilometre doğusunda, Beylikdüzü ilçe merkezi 4 kilometre batısında kalıyor. Proje alanının 1,5 kilometre doğusunda Küçükçekmece Gölü, 4,5 kilometre güneyinde Marmara denizi yer alıyor. Projede teslimlerin 2020 yılı sonunda yapılması planlanıyor.


Aston Avcılar Projesi çalışmaları başlıyor!Tel: 444 49 33

Web: http://www.batiyapi.com.tr/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com