Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Başak Palace'ta fiyatlar 900 bin TL'den başlıyor!

Alpan İnşaat imzası ile Başakşehir'de inşa edilen 48 konutluk butik proje Başak Palace, tek blok halinde yükseliyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor..


Alpan İnşaat tarafından İstanbul Başakşehir'de inşa edilen 48 konutluk butik proje Başak Palace, tek blok halinde yükseliyor. 


Başak Palace'ta 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerine ve 4 ticari alana yer veriliyor.


4 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan projen 19 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.  


Projedeki daireler tek tip şeklinde olup, 3+1 daireler net 125 metrekare, 4+1 daireler ise net 167 metrekare büyüklüğünde.


Başak Palace'ta satılık 3+1 daire fiyatları 900 bin TL'den, 4+1 daire fiyatları ise 1 milyon 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Başakşehir Başak Palace'ta daireler hemen teslim ediliyor.


Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Banka kredisi de kullanılabilen projede firma bünyesinde yarısı peşin olarak ödendikten sonra kalan tutar vadelendirilebiliyor. 


Proje, Şamlar Ormanı, Sular Vadisi, Avrupa Yakası’nın En Büyük Sağlık Kompleksi Olan Sağlık Vadisi, Olimpiyat Parkı, İstanbul Medipol Üniversitesi'ne yakın konumda yer alıyor. Eğitim kurumları ve alışveriş merkezlerine de kısa mesafede yer alan Başak Palace, Atatürk Havaalanı’na 10 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


Başak Palace


Başak Palace


Başak Palace


İletişim bilgileri


Başak Palace Satış ve Tanıtım Ofisi

Sabahattin Zaim Cad. Başakşehir-İstanbul

Telefon: 0532 244 55 61

Web: http://basakpalace.com/


Alpan İnşaat Turizm San. Ve Tic. A.Ş.

Fevzi Çakmak Mah. Yalova-Bursa Yolu Cad. No:4 Yalova

Tel. 0226 813 19 98

Web: www.alpan.com.tr


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com