Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Başarır İnşaat’tan çok seçenekli yıl sonu kampanyası!

Başarır İnşaat’tan çok seçenekli yıl sonu kampanyası sunuluyor. Helenium Sky Suites’te 5 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor..


İstanbul’da Helenium markası altında ezberleri bozan projeler geliştiren Başarır İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites projesine özel kaçırılmayacak bir yılsonu kampanyası hazırladı. 25 Ocak tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 5 bin TL peşinat verenler, dairenin yüzde 75’i için Mart- Nisan döneminde yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli kredi kullanarak ödemeye başlayabilecek. Kalan yüzde 25’ini ise proje tamamlandığında ödeyebilecek. Bankaya gitmeden daire almak isteyenler ise, yüzde 25 peşinatla ayda 970 TL taksitle, 40 ay bankasız vadelendirme seçeneğinden faydalanarak Başarır İnşaat ayrıcalığını yaşayabilecek. 


İstanbul’da Helenium markası altında geliştirdiği ezber bozan projeler aracığıyla sektöre yeni konseptler kazandıran ve son olarak Kartal’da yükselen Sky Suite ile imza attığı Helenium projelerine yeni bir halka daha ekleyen Başarır İnşaat, 2018’de teslim edilecek projeye ilişkin kaçırılmayacak bir yıl sonu kampanyası başlattı. 1+1’den 3+1’e kadar birçok farklı daire büyüklüğüne sahip, suites konseptine farklı bir yorum getiren projeden daire sahibi olmak isteyenler, 5 bin TL peşinatla dairenin yüzde 75’i için Mart- Nisan döneminde yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli kredi kullanarak ödemeye başlayabilecek. Kalan yüzde 25’ini ise proje tamamlandığında ödeyebilecek. Bankaya gitmeden daire almak isteyenler ise, yüzde 25 peşinatla ayda 970 TL taksitle, 40 ay bankasız vadelendirme seçeneğinden faydalanarak Başarır İnşaat ayrıcalığını yaşayabilecek.


Ödemeler Mart- Nisan döneminde başlayacak

Geçtiğimiz Ekim ayında lansmanına başlanan projeyle bugüne kadar yüzde 20 pirim kazandırmayı başardıklarını belirten  Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, “Suites konseptinde 3+1 daire seçeneği sunarak ezberleri bozduğumuz projemizde “5 bin TL peşinata daire senin” dönemi başlatarak 2016’yı kapatıyoruz.  24 ay sonra teslim edeceğimiz projemizden daire satın almak isteyenler ödemeye Mart- Nisan aylarında başlayabilecek. Üstelik yüzde 0.70 faiz oranı ile 120 ay vadeli ödeme ayrıcalığını da yaşayabilecekler. Bir diğer ödeme seçeneğimizden faydalanmak isteyenler ise, kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme takvimiyle yüzde 25 peşinatla 970 TL taksitle 40 ay ödeme yaparak ailemize katılabilecek. Başarır İnşaat olarak imza attığımız diğer projelerimizde olduğu gibi, Sky Suite projemizde uyguladığımız bu kampanya aracılığıyla müşterilerimize Başarır İnşaat ayrıcalığını yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “ diye konuştu. 


Metro ve E-5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen’e de 10 dakika

85 milyon TL’lik yatırımla suite konseptiyle yükselen Helenium Sky Suite’de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 56 metrekareden başlayıp 166 metrekareye kadar uzanan daire çeşitliliğine sahip olan proje, 214 daire ile 4 adet ticari ünite ile dikkat çekiyor. 5 bin 500 metrekare arsa üzerinde, 30 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje, İstanbul’un önemli bir lokasyonu olan Kartal’da; Metro ve E-5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen’e de 10 dakikalık mesafede yer alıyor.  Bulunduğu konum dolayısıyla, Aydos Ormanları, Marmara Denizi ve adaları kapsayan panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. Projede 1+1 daireler 56 ila 78 metrekare aralığında, 2+1 daireler ise 96 ile 111 metrekare aralığında yer alıyor.  Projenin en büyük daire konsepti olan 3+1 daire tiplerinde ise büyüklükler 166 metrekareye kadar ulaşıyor. Projenin 2019 Mayıs tarihinde bitmesi planlanıyor.


Her daireye özel otopark alanı

Helenium Sky Suites’te sosyal donatı olarak açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness, sauna, kafeterya gibi detaylar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra her daireye özel bir otopark alanı bulunuyor.