Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Başkent Emlak Konutları kurası ne zaman?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Ankara Çankaya Mühye arazisi üzerinde hayata geçireceği projeye Başkent Emlak Konutları ismi verildi. Peki, Başkent Emlak Konutları kurası ne zaman?


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Ankara Çankaya Mühye arazisi üzerinde hayata geçireceği projeye Başkent Emlak Konutları ismi verildi.


181 bin 728 metrekareli arsa alanı üzerinde yayılacak Başkent Emlak Konutları, 24 blok halinde tasarlandı. Proje bünyesinde toplamda 1.901 adet daire ve 30 dükkan yer alacak.


Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO, Ankara’nın Çankaya ilçesinde hayata geçirdiği Başkent Emlak Konutları ile Ankara’nın havasını değiştirmeye geliyor.


Şehir yaşamını yeşil ile iç içe sunan Başkent Emlak Konutları projesi için Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ve projenin reklam yüzü Mustafa Ceceli’nin katılımıyla 2 Aralık Cuma günü Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğünde basın toplantısı gerçekleştirilecek. 


”Başkent’in yeni Başkent’i” sloganıyla tanıtılan projede yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi ortak alanlar olacak. 


Başkent Emlak Konutları kurası ne zaman?

Lansmanı 2 Aralık'ta gerçekleşecek Başkent Emlak Konutları kuralı olarak satılacak. 2019 yılı sonunda tamamlanması planlanan Başkent Emlak Konutları'nın kura çekiliş tarihi ise belli değil.Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com