Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Batışehir’de banka kredisiz 120 ay vade! Hemen teslim!

Ege Yapı tarafından inşa edilen Batışehir’de sadece 70 daire için kampanya hazırlandı. Bu kampanyada her bütçeye uygun bir ödeme planı seçeneği de bulunuyor.


Ege Yapı tarafından inşa edilen Batışehir’de sadece 70 daire için kampanya hazırlandı. Bu kampanyada her bütçeye uygun bir ödeme planı seçeneği de bulunuyor.


Gayrimenkul sektöründe ses getirecek kampanya ile ev veya ofis sahibi olacaklar, sadece yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadelenirme yapılabilecek.


Teslimlerin hemen yapıldığı projede taksitlendirme banka kredisiz bir şekilde yapılıyor. Kampanyada vade farkı ise 0,79 olarak belirlendi. 


Yatırım amaçlı ev sahibi olacakların hemen teslim avantajından yararlanacağı projede, daireler hemen kiraya verilip aylık ödemelerinin büyük bir kısmı kira ile karşılanabiliyor.


Ayrıca “hiç peşinatsız” 36 ay 0 faiz ile değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile de Batışehir’den ev sahibi olunabiliyor.


Batışehir'de 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar, A+ ofisler, ticari üniteler,  Doğa Okulları, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton oteli, serviced apartments konseptli Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı ile geniş peyzaj alanları yer alıyor.


Konumu itibariyle 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı, Kuzey Marmara Otoyolu’na doğrudan erişim sağlanırken, proje Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede yer alıyor.www.batisehir.comIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı