29 Mart 2009 Mahalli İdareler Seçimi ile görev seçilen belde belediye başkanları listesi şöyle;
İL İLÇE BELEDİYE BELEDİYE TÜRÜ 2009 NÜFUSU PARTİSİ BELEDİYE BAŞKANI
1-1793 arası belde belediye başkanları listesi için tıklayın!
1794 TOKAT REŞADİYE YOLÜSTÜ BELDE 2.374 AK PARTİ Talip ÇETİN
1795 TOKAT SULUSARAY DUTLUCA BELDE 1.905 MHP Nazım BILDIRCIN
1796 TOKAT TURHAL ÇAYLI BELDE 1.531 CHP Sefer ÇAKIN
1797 TOKAT TURHAL KAT BELDE 1.994 AK PARTİ Etem ÖZSEVEN
1798 TOKAT TURHAL ŞENYURT BELDE 2.295 MHP Cafer Ünal ASLAN
1799 TOKAT TURHAL ULUTEPE BELDE 795 CHP Bekir ATILGAN
1800 TOKAT TURHAL YAZITEPE BELDE 1.528 AK PARTİ İbrahim İŞERİ
1801 TOKAT TURHAL YENİSU BELDE 1.909 AK PARTİ Necati HAKAN
1802 TOKAT YEŞİLYURT ÇIKRIK BELDE 1.202 MHP İsmail TÜZE
1803 TOKAT YEŞİLYURT KUŞÇU BELDE 1.326 AK PARTİ Mürsel BOZKAYA
1804 TOKAT ZİLE EVRENKÖY BELDE 1.991 AK PARTİ Kadir ŞENGÜL
1805 TOKAT ZİLE GÜZELBEYLİ BELDE 2.152 CHP Cemal KEŞEN
1806 TOKAT ZİLE YALINYAZI BELDE 2.098 CHP Hamza AYKUL
1807 TOKAT ZİLE YILDIZTEPE BELDE 1.839 AK PARTİ Fevzi ÇIRAK
1808 TRABZON AKÇAABAT ADACIK BELDE 1.573 DP Osman ÇİÇEK
1809 TRABZON AKÇAABAT AKÇAKALE BELDE 2.683 AK PARTİ Emre AKGÜN
1810 TRABZON AKÇAABAT AKÇAKÖY BELDE 2.429 AK PARTİ Sultan MEMİŞ
1811 TRABZON AKÇAABAT AKPINAR BELDE 2.342 DP Mehmet Ali DEĞERMENCİ
1812 TRABZON AKÇAABAT DARICA BELDE 3.623 AK PARTİ Muhammet ALTINEL
1813 TRABZON AKÇAABAT DERECİK BELDE 4.603 AK PARTİ Ali ULUSOY
1814 TRABZON AKÇAABAT DOĞANKÖY BELDE 2.205 AK PARTİ Kazım ATMACA
1815 TRABZON AKÇAABAT DÖRTYOL BELDE 2.569 AK PARTİ Cevat BİRİNCİ
1816 TRABZON AKÇAABAT IŞIKLAR BELDE 2.609 MHP Ali Şan Bayram
1817 TRABZON AKÇAABAT KAVAKLI BELDE 4.007 DP Halil İbrahim DERVİŞOĞLU
1818 TRABZON AKÇAABAT MERSİN BELDE 3.318 DP Hamza ÖZLÜ
1819 TRABZON AKÇAABAT SÖĞÜTLÜ BELDE 10.622 MHP Metin GEDİKLİ
1820 TRABZON AKÇAABAT ŞİNİK BELDE 877 MHP Cemil PEHLİVAN
1821 TRABZON AKÇAABAT YILDIZLI BELDE 6.810 AK PARTİ Yahya TARAKÇI
1822 TRABZON ARAKLI ÇANKAYA BELDE 1.359 AK PARTİ Burhan AKYILDIZ
1823 TRABZON ARAKLI ERENLER BELDE 2.039 SP Ömer BEKTAŞ
1824 TRABZON ARAKLI YEŞİLYURT BELDE 3.038 AK PARTİ Hüseyin KALAYCI
1825 TRABZON ARSİN ATAYURT BELDE 1.468 SP Hüseyin ZENGİN
1826 TRABZON ARSİN FINDIKLI BELDE 1.525 AK PARTİ Halil İbrahim KEFELİOĞLU
1827 TRABZON ARSİN YEŞİLYALI BELDE 4.038 SP Hüseyin FİDAN
1828 TRABZON BEŞİKDÜZÜ OGUZ (TÜRKELLİ) BELDE 2.356 CHP Şakir YENİGÜN
1829 TRABZON BEŞİKDÜZÜ YEŞİLKÖY BELDE 2.153 DP Zülküf DİLLİ
1830 TRABZON ÇAYKARA ATAKÖY BELDE 1.840 AK PARTİ Mustafa ONAT
1831 TRABZON ÇAYKARA KARAÇAM BELDE 2.927 BAĞIMSIZ Dursun Ali SEVİNÇ
1832 TRABZON ÇAYKARA TAŞKIRAN BELDE 2.250 AK PARTİ Refik ALBAYRAK
1833 TRABZON ÇAYKARA UZUNGÖL BELDE 2.263 SP Abdullah AKGÜN
1834 TRABZON DÜZKÖY AYKUT BELDE 1.108 AK PARTİ Muhammet TOPALOĞLU
1835 TRABZON DÜZKÖY ÇALKÖY BELDE 2.160 AK PARTİ Mehmet TAYAR
1836 TRABZON DÜZKÖY ÇAYIRBAĞI BELDE 5.311 AK PARTİ Hilmi KÖROĞLU
1837 TRABZON HAYRAT BALABAN BELDE 3.124 AK PARTİ Ömer HACIBEKTAŞOĞLU
1838 TRABZON KÖPRÜBAŞI BEŞKÖY BELDE 2.020 AK PARTİ Yahya NARMANLI
1839 TRABZON MAÇKA ESİROĞLU BELDE 4.241 MHP Kenan YusufOĞLU
1840 TRABZON MAÇKA ŞAHİNKAYA(ATASU) BELDE 1.996 BAĞIMSIZ Mustafa KÖSE
1841 TRABZON MERKEZ AKOLUK BELDE 3.031 CHP Attilla ÇAVDAR
1842 TRABZON MERKEZ AKYAZI BELDE 2.758 AK PARTİ Zeki ERGÜN
1843 TRABZON MERKEZ ÇAĞLAYAN BELDE 4.894 AK PARTİ Firar BAYRAK
1844 TRABZON MERKEZ ÇUKURÇAYIR BELDE 6.575 AK PARTİ Sabri BAYSAL
1845 TRABZON MERKEZ GÜRBULAK BELDE 1.902 AK PARTİ Kemal ÇOBAN
1846 TRABZON MERKEZ PELİTLİ BELDE 15.044 AK PARTİ Ömer KAYIKÇI
1847 TRABZON MERKEZ YALINCAK BELDE 3.330 MHP Mehmet KELEŞ
1848 TRABZON OF BALLICA BELDE 2.052 AK PARTİ Emin Bilgin
1849 TRABZON OF BÖLÜMLÜ BELDE 3.953 DP İsmail MErcan
1850 TRABZON OF CUMAPAZARI BELDE 2.568 AK PARTİ Ahmet SARAL
1851 TRABZON OF ESKİPAZAR BELDE 1.941 DP Mehmet AYAZ
1852 TRABZON OF GÜRPINAR BELDE 2.967 AK PARTİ Mehmet ÖZTÜRK
1853 TRABZON OF KIYICIK BELDE 3.238 AK PARTİ Hasan ÇAKIR
1854 TRABZON OF UĞURLU BELDE 2.005 BAĞIMSIZ Hikmet YALÇINKAYA
1855 TRABZON SÜRMENE ÇAMBURNU BELDE 2.031 AK PARTİ Hüseyin AliOĞLU
1856 TRABZON SÜRMENE ORMANSEVEN BELDE 2.878 SP Necmettin KUMAŞ
1857 TRABZON SÜRMENE OYLUM BELDE 2.167 MHP Erdal AKDUMAN
1858 TRABZON SÜRMENE YENİAY BELDE 3.300 AK PARTİ İbrahim SEDEF
1859 TRABZON ŞALPAZARI GEYİKLİ BELDE 2.077 AK PARTİ Muzaffer TÜRKMEN
1860 TRABZON TONYA İSKENDERLİ BELDE 2.159 CHP Ahmet AKTAŞ
1861 TRABZON VAKFIKEBİR YALIKÖY BELDE 2.011 AK PARTİ Ali Bayram TANRIVERDİ
1862 TRABZON YOMRA KAŞÜSTÜ BELDE 4.852 DP Mustafa ÇAM
1863 TRABZON YOMRA OYMALITEPE BELDE 2.587 AK PARTİ Metin ŞAHİN
1864 TRABZON YOMRA ÖZDİL BELDE 3.028 AK PARTİ Mustafa BAYINDIR
1865 TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR BELDE 1.769 AK PARTİ Ali Aydın
1866 TUNCELİ MAZGİRT DARIKENT BELDE 408 EMEP Hüseyin ELİTAŞ
1867 UŞAK BANAZ BÜYÜKOTURAK BELDE 1.029 AK PARTİ Kazım BAYKAL
1868 UŞAK BANAZ KIZILCASÖĞÜT BELDE 2.064 CHP Ömer BİÇER
1869 UŞAK EŞME AHMETLER BELDE 1.211 MHP Süleyman SÖĞÜT
1870 UŞAK EŞME GÜLLÜ BELDE 1.010 BAĞIMSIZ Hüseyin ÖNCEL
1871 UŞAK EŞME YELEGEN BELDE 2.521 CHP Fevzi KAYA
1872 UŞAK KARAHALLI KARBASAN BELDE 1.622 AK PARTİ Hasan Ali IŞIK
1873 UŞAK MERKEZ BÖLME BELDE 2.988 AK PARTİ İsmail GÜLPERİ
1874 UŞAK MERKEZ GÜRE BELDE 1.089 AK PARTİ Alaaddin ÖZGÜN
1875 UŞAK MERKEZ İLYASLI BELDE 2.091 AK PARTİ Ali ERTUĞRUL
1876 UŞAK SİVASLI AĞAÇBEYLİ BELDE 1.134 DP Turgay TİRİT
1877 UŞAK SİVASLI PINARBAŞI BELDE 2.016 AK PARTİ Muzaffer YKSEL
1878 UŞAK SİVASLI SELÇİKLER BELDE 2.070 AK PARTİ Osman ÇAKAR
1879 UŞAK SİVASLI TATAR BELDE 2.122 AK PARTİ Zafer GÜN
1880 UŞAK SİVASLI YAYALAR BELDE 1.900 AK PARTİ Halil ÖZKAN
1881 UŞAK ULUBEY AVGAN BELDE 1.985 CHP Mümin BAYAR
1882 UŞAK ULUBEY HASKÖY BELDE 627 DSP Mustafa ALKAN
1883 UŞAK ULUBEY KIŞLA BELDE 768 CHP Veli ACAR
1884 UŞAK ULUBEY OMURCA BELDE 694 CHP Ali AYTEKİN
1885 VAN EDREMİT ÇİÇEKLİ BELDE 4.785 AK PARTİ Yılmaz KILIÇ
1886 VAN ERCİŞ ÇELEBİBAĞI BELDE 13.271 BDP Veysel KESER
1887 VAN ERCİŞ KOCAPINAR BELDE 4.531 SP Mehmet GÜNEY
1888 VAN GEVAŞ UYSAL(AKDAMAR) BELDE 2.554 SP M.Ferdi ŞEKER
1889 VAN MERKEZ BOSTANİÇİ BELDE 19.647 BDP Nezahat ERGÜNEŞ
1890 VAN MERKEZ ERÇEK BELDE 4.017 AK PARTİ Orhan BAĞLAYICI
1891 VAN MURADİYE ÜNSELİ BELDE 3.353 SP İshak POLAT
1892 VAN ÖZALP SAĞMALI BELDE 5.211 DP Zeki ERBULUN
1893 YALOVA ALTINOVA KAYTAZDERE BELDE 5.308 AK PARTİ Ercan REYHAN
1894 YALOVA ALTINOVA SUBAŞI BELDE 5.490 CHP Musa KUŞ
1895 YALOVA ALTINOVA TAVŞANLI BELDE 2.603 AK PARTİ Kadri ÇİÇEK
1896 YALOVA ÇINARCIK ESENKÖY BELDE 2.870 AK PARTİ Özer KAPTAN
1897 YALOVA ÇINARCIK KOCADERE BELDE 2.198 MHP İlhan Aslan
1898 YALOVA ÇINARCIK KORU BELDE 5.545 CHP Kamil YAMAN
1899 YALOVA ÇINARCIK TEŞVİKİYE BELDE 2.641 MHP Fikret ÖZTÜRK
1900 YALOVA ÇİFTLİKKÖY TAŞKÖPRÜ BELDE 3.262 AK PARTİ Şaban Ertan
1901 YALOVA MERKEZ KADIKÖY BELDE 5.121 DP Bahattin AKSOY
1902 YOZGAT AKDAĞMADENİ BELEKCEHAN BELDE 2.962 AK PARTİ Şahin ARISOY
1903 YOZGAT AKDAĞMADENİ OLUKÖZÜ BELDE 1.342 AK PARTİ Halit ACUN
1904 YOZGAT AKDAĞMADENİ UMUTLU BELDE 1.985 AK PARTİ Hidayet KARABULUT
1905 YOZGAT AYDINCIK BAŞTÜRK BELDE 561 AK PARTİ Necdet KURT
1906 YOZGAT AYDINCIK BAYDİĞİN BELDE 3.199 AK PARTİ Osman USLU
1907 YOZGAT AYDINCIK KAZENKAYA BELDE 1.807 AK PARTİ Celal KILIÇ
1908 YOZGAT AYDINCIK KÖSRELİK BELDE 821 AK PARTİ Mehmet DOĞAN
1909 YOZGAT BOĞAZLIYAN ÇAKMAK BELDE 928 AK PARTİ Vedat OYMAK
1910 YOZGAT BOĞAZLIYAN ÇALAPVERDİ BELDE 1.440 CHP Mehmet TANRIKULU
1911 YOZGAT BOĞAZLIYAN DEVECİPINAR BELDE 608 MHP Duran YILDIZ
1912 YOZGAT BOĞAZLIYAN OVAKENT BELDE 2.078 MHP Ethem Murat
1913 YOZGAT BOĞAZLIYAN ÖZLER BELDE 2.107 MHP SAlih EKİCİ
1914 YOZGAT BOĞAZLIYAN SIRÇALI BELDE 2.016 AK PARTİ Tamer GÜMÜŞ
1915 YOZGAT BOĞAZLIYAN UZUNLU BELDE 2.224 AK PARTİ Turan KOÇ
1916 YOZGAT BOĞAZLIYAN YAMAÇLI BELDE 3.201 AK PARTİ Metin KOÇAK
1917 YOZGAT BOĞAZLIYAN YENİPAZAR BELDE 1.370 AK PARTİ Cem ESER
1918 YOZGAT ÇANDIR BÜYÜKKIŞLA BELDE 720 AK PARTİ Hanifi KAYIKÇI
1919 YOZGAT ÇAYIRALAN CURALİ BELDE 1.896 DP Halil KARAASLAN
1920 YOZGAT ÇAYIRALAN ÇOKRADAN BELDE 1.635 MHP Ali KALAÇ
1921 YOZGAT ÇAYIRALAN EVCİLER BELDE 2.061 CHP Haşim DALASLAN