Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Benevre Beytepe'de rezidansın ötesinde bir yaşam!

Başkentlilerin konut anlayışının değiştiğini söyleyen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “ Artık villada, apartmanda yaşamaktan vazgeçmiş ve rezidans hayatını yaşamak isteyen bir kesim var” dedi.


Başkentlilerin konut anlayışının değiştiğini söyleyen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “ Artık villada, apartmanda yaşamaktan vazgeçmiş ve rezidans hayatını yaşamak isteyen bir kesim var” dedi.


Gerçek rezidansların; yatırımcılara kaliteli hizmet, sosyal imkan, güvenlik hizmeti, modern ve teknolojik donanım gibi özelliklerin tümünü sunması gerektiğinin altını çizen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Rezidans projelerini diğer projelerden farklı kılan, bir çok yaşam alanını sakinlerine sunmasıdır. Yaşam merkezi, sosyal aktivite alanları ile konforlu bir yaşam alanının kapılarını aralayan projeler gerçek anlamda fark yaratmaktadır” diye konuştu. Ağustos 2017'de teslim edilecek olan Benevre Beytepe projesinin bu anlamda fark yarattığını kaydeden Türkoğlu “Rezidanslar hayatınızı kolaylaştırmak için yükselen yapılar. Benevre Beytepe'de bu motto ile yükselen ve konut sahibi olacak vatandaşların her türlü ihtiyacına cevap verecek bir proje” dedi.


Alıcılar tüm imkanları bir arada istiyor


Konut sahibi olmak isteyen vatandaşların, artık tüm imkanların bir arada olduğu projelere yöneldiğini anlatan Türkoğlu “Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; villada, apartman katında ve ya sitede yaşamaktan vazgeçmiş, rezidans hayatını tercih eden büyük bir kesim mevcut. Belli bir gelir düzeyine sahip olan insanlar önceden müstakil konut tiplerine yönelirken şimdi aynı kesimin rezidanslara yöneldiğini görüyoruz. Bu yönelişin sebebi olarak ise karşımıza; kaliteli ve güvenilir hizmet, lüks donanımların yanı sıra sunulan sosyal imkanlar çıkıyor. Bunun yanı sıra rezidansların kira getirisinin yüksek olması ve yatırım için güzel bir alternatif olması da alıcıların yönelmesinin başlıca sebeplerinden.”


Rezidans kavramının ötesinde


Bünyesinde bulundurduğu birçok yaşam alanını ev sahipleriyle buluşturacak olan Benevre Beytepe projesi, rezidans kavramını bir üst boyuta taşıyor. Şehre ihtiyaç duymadan şehri yaşatacak olan proje ile konut sahiplerinin bir çok ayrıcalığı yaşayacağını anlatan Türkoğlu “Cafe&kütüphane, misafir odası, cep sineması, çocuk etüt & oyun merkezi, müzik odası, fitness center gibi alanları Benevre Beytepe sakinleri ile buluşturacak olan proje; birçok detayı da bünyesinde barındırıyor. Kitap okuma alışkanlığından, müzik tutkusuna kadar her alanı bünyesinde bulunduracak olan proje sayesinde, spor yapmanın ve oyun oynamanın da keyfini yaşayacaksınız.Detaylı bilgi için: http://www.benevre.com.tr/