Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Beton İstanbul 2017 Fuarı ve Kongresi başladı!

Kalite Fuar Yapım A.Ş. ve Türkiye Hazır Beton Birliği işbirligiyle düzenlenen "Beton İstanbul 2017 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi" bugün başladı. 15 Nisan akşamına kadar devam edecek..


Kalite Fuar Yapım A.Ş. ve Türkiye Hazır Beton Birliği işbirligiyle düzenlenen "Beton İstanbul 2017 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi", hazır beton ve inşaat sektörü ile tedarikçilerinin geleneksel buluşma noktası olarak, 13-15 Nisan 2017 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi'nde sektörü bir kez daha buluşturuyor. 


9. Hazır Beton, Çimento, Agrega, inşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı; Beton İstanbul 2017'de, agrega ve çimento üreticileri, katkı maddeleri üreticileri, maden ve taş ocağı isletmeleri, makina ve ekipman üreticileri, ilgili kamu kurumlan ve sektörel yayınlar ürün ve hizmetlerini tanıtırken, yeni is bağlantıları kurma olanağı bulacaklar. 


Yenilikler burada! 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, Türkiye Müteahhitler Birliği, Türkiye İnşaat Sanayicileri işveren Sendikası, İstanbul ve  Ankara  Sanayi Odaları ile Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği tarafından da desteklenen ve katılımcıların KOSGEB'in teşvik uygulamalarından yararlanabildiği Beton İstanbul 2017 Fuarı, sektörün ihtiyaç duyduğu ürünler ile birlikte yeniliklere de ev sahipliği yapacak. 


Hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerindeki son teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri bir arada görecek olan fuar ziyaretçileri, ürünleri inceleme ve bilgi almanın yanı sıra toplu alım yapma imkanına da sahipler. 


Yurt içi ve yurtdısından fuarı ziyaret edecekler arasında inşaat firmalarının üst düzey yöneticileri, kamu kurumu temsilcileri, inşaat, mimarlık, kimya ve makina fakültelerinden akademisyen ve uzmanlar olacak. 


Sabah