Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Central Balat Bursa’nın en yüksek yapısı olacak!

500 milyon TL'lik yatırım maliyetine sahip 426 konutlu ve 60 ofisli olarak planlanan Central Balat Projesi, Bursa’nın en yüksek yapısı olacak..Konumu, ulaşımı ve getiri potansiyeli itibarıyla, Bursa'nın en değerli projesi olarak tasarlanan Central Balat, şehrin en yüksek yapısı olma unvanını elinde bulunduruyor. 


Central Balat'ta; özenle dizayn edilmiş 426 konut, Bursa iş hayatına prestij katacak 60 ofis, 1.300 araçlık kapalı otopark ve 11.000 metrekare yeşil alan bulunuyor. Central Balat'ın 20.000 metrekare genişliğindeki AVM alanı giyimden kozmetiğe, teknolojiden yeme-içmeye, ev tekstilinden eğlenceye kadar en seçkin markaları Bursalılarla buluşturuyor. 


Central Balat, Bursa ekonomisine katacağı değerler ile de önem arz ediyor. 500 milyon TL'lik yatırım maliyeti ile hayata geçirilecek bu eşsiz projede, inşaatta görevlendirilmiş olan 600 kişinin yanı sıra toplamda 2500 kişilik istihdam sağlayacaktır. Proje, alışveriş merkezi ve ofislerin açılışı ile birlikte 850 kişilik ek istihdam yaratacaktır.


Sabah