Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Colorist Şile'de kişiye özel ödeme planı avantajı!

Şile’de yatırım değeri yüksek, huzurlu ve farklı konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile'de kişiye özel ödeme planı uygulanıyor.


İstanbul’un sayfiye ilçesi Şile’de yatırım değeri yüksek, huzurlu ve farklı konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile'de kişiye özel ödeme planı uygulanıyor. Bugüne kadar yaptığı kampanyalarla adını sıkça duyduğumuz CFR Yapı, şimdi de ödeme planına kolaylık getiriyor. Ödeme planını siz belirleyin diyen CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, “Ayrıca daire fiyatlarında yüzde 10 indirim uygulayarak ödeme planına kolaylık getiriyoruz” dedi .


sektörüne getirdiği yeni bir konseptle adını sıkça duyduğumuz Colorist Şile, çocuklu ailelerin gözdesi olmayı sürdürüyor. CFR Yapı tarafından Şile'de inşa edilen Colorist Şile'den ev almak artık çok kolay. Projenin başladığı günden bu yana yaptığı kampanyalarla tüm dikkatleri üzerine çeken CFR Yapı, şimdi de ödeme planın getirdiği yenilikle yatırımcısının karşısına çıkıyor. Kişiye özel ödeme planı sunan CFR Yapı, ayrıca daire fiyatlarında yüzde 10 indirim uyguluyor. Yatırımcısıyla bir araya gelerek kişiye özel ödeme planı sunduklarını söyleyen CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, “Colorist Şile'den ev almak isteyenlerle karşılıklı müzakerelerde bulunuyoruz. Yatırımcımızı dinleyip, nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi olabileceğini tartışıyoruz. Önerilerimiz doğrultusunda onların istediği ödeme planını belirliyoruz” dedi. Ayrıca daire fiyatlarında yüzde 10 indirim uyguladıklarını belirten İnan, herkesin ev sahibi olabilmesi için ödeme planlarında olabildiğince kolaylık sağladıklarını ifade etti. 


Yatırım değeri yüksek proje


Huzurlu ve farklı konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile'nin yatırım değerinin yüksek olduğunu belirten İnan, projenin 10 yılda kendisini amorti edebildiğini bildirdi. İstanbul’un sayfiye ilçesi Şile’de yer alan Colorist Şile’nin lokasyon açısından gelecek vadettiğini anlatan İnan, “Projenin bulunduğu yere 300 metre uzaklıkta yapılacak devlet hastanesi ve yapımı tamamlanmak üzere olan marina, bölgenin cazibesini artırıyor. Kazançlı yatırım arayanların ilgi noktası olan Colorist Şile’nin yakınından ayrıca Osman Gazi köprüsü bağlantı yolu da geçiyor. Bu yol sayesinde Bursa’ya 1,5, Ankara’ya 2,5, İzmir’e ise ulaşım 3,5 saate iniliyor” diye konuştu. 


50 ay 0 faiz kampanyasına ilgi büyük 


Geçtiğimiz günlerde 50 ay '0' faiz kampanyasıyla konut alıcısının karşısına çıkan Colorist Şile'de satışlar tüm hızıyla sürüyor. Bankalardan kredi çekmeden, taksit tutarlarını bütçeye göre ayarlayabilecek esnek ödeme planları sunduklarını belirten İnan, ev sahibi olmak isteyenler için bu kampanyanın kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu ifade etti. İnan evlerin teslim tarihini ise Haziran 2018 olarak açıkladı. 


Yatırım bedeli 20 milyon TL 


İki etap halinde inşa edilen Colorist Şile’nin yatırım bedeli ilk etap için 20 milyon TL, ikinci etap için ise 38 milyon TL oldu. Colorist Şile’de 1+1 daireler 210 bin TL, 2+1 loft bahçe daireler 320 bin TL, 3+1 loft bahçe daireler ise 420 bin TL'ye satılıyor. Colorist Şile'nin en büyük özelliklerinden biri kendine ait bir sahilinin olması. 15 yıllığına bir köy derneğinden kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak. 


Hedef kitle çocuklu aileler 


İnşaat sektöründeki deneyimini emlak sektörüne taşıyan CFR Yapı, ilk projesi Colorist Şile ile çocuklu ailelerin tercihi oldu. İlk duyulduğu anda büyük merak uyandıran Colorist Şile’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan Colorist Şile'de hedef kitleyi çocuklu aileler oluşturuyor. Yüzde 60’ını oyun alanlarının oluşturduğu Colorist Şile'de, profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler, her yaş grubundaki çocukların eğitimine katkı sunuyor. CFR Yapı’nın konumlandırdığı evler iki katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleksloft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait beş metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. 


0850 5320060 

www.coloristsile.com