Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çukurova Balkon öğretmenlere özel bir fırsat sunuyor!

Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon’da Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenledi..


Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon’da Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenledi. 


Kendisi de tarih öğretmeni olan Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, çevre okullardaki öğretmenlerden yoğun ilgi gören Çukurova Balkon’da projenin mevcut kampanyasına ek olarak 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere yüzde 3 ek indirim uygulayacaklarını açıkladı. 


Tüm daireleri “Balkon”lu olan Çukurova Balkon’dan peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz ve 120 ay vade imkanıyla daire sahibi olmak mümkün.


İnşaat sektöründe 23 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un “Balkon Hayatın Keyfidir” temalı projesi Çukurova Balkon, ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyen öğretmenlere özel bir fırsat sunuyor. 


Peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle konut sahibi olma imkanı tanınan Çukurova Balkon’da 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere özel yüzde 3 ek indirim uygulanacak. 19 ve 20 katlı iki blokta, 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuta sahip olan Çukurova Balkon’dan konut almak isteyen çalışan veya emekli öğretmenlerin bu tarihler arasında öğretmen kimlikleri ile Çukurova Balkon satış ofisini ziyaret etmeleri yeterli…


Kendisi de tarih öğretmeni olan Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, çevre okullardaki öğretmenlerden yoğun ilgi gören Çukurova Balkon’un mevcut cazip kampanyasına ek olarak öğretmenlere küçük bir jest yapmak istediklerini söyledi. Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek dairelerinin görülmeye hazır olduğunu belirten Tamer Son, yeni bir konut sahibi olmak ya da birikimlerini değerlendirerek yatırım yapmak isteyen tüm öğretmenleri İstanbul’un yeni merkezi olmaya aday Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon projesine davet etti. Son, “Bu vesile ile geleceğin mimari olan kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.


Deniz, adalar ve orman manzaralı balkon ve teraslar…

Kartal Metrosu’na 600 metre ve Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre mesafede yer alan Çukurova Balkon’da daireler 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor. Bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor.


Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.


Web: http://www.cukurovabalkon.com/