Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dağ Mühendislik'te 20 yıl vade kampanyasında 74 milyon TL’lik ciro!

20 yıl vade kampanyasına 2 projesiyle katılan Dağ Mühendislik, kampanyanın başladığı günden bu yana toplam 74 milyon TL ciroluk 142 adet satış yapıldı..


Cumhuriyet tarihinin en uzun vadeli konut kampanyasına katılan Dağ Mühendislik yeni bir rekora doğru koşuyor. Yüzde ‘5 peşinat 240 ay vadeli’ kampanya ile Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerinde kampanya başladığı günden bu yana toplam 142 adet konutun satışı gerçekleştirilerek 74 milyon TL tutarında ciro elde edildi.


Kampanyanın başladığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, kampanya süreciyle ilgili şöyle konuştu: “Konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalara İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçekent ve Kartal’da hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile destek olmaya devam ediyoruz. 


Ağustos ayında başlatılan tarihi kampanyada Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerimiz ile satış rekoru kırmıştık. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak Türkiye’nin en uzun vadeli konut kampanyası başladığı günden bu yana satış ofislerimizde ciddi bir yoğunluk yaşanıyor. Kampanyanın başladığı günden itibaren Tual Bahçekent projemizde 110, Tual Adalar’da ise 32 konutun satışını gerçekleştirerek toplam 74 milyon TL ciro elde ettik. 


Konut sahibi olmak artık daha kolay…

Bu önemli kampanya ile hem sektörümüz hem de konut almak isteyenler kazançlı çıkacak. Vadenin 20 yıla çıkmasıyla taksitler azalıyor, dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın konut alımları kolaylaşırken inşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Yatırım ve oturma amaçlı konut almak isteyenler bu tarihi fırsatı kaçırmadan biran önce harekete geçmeli.’’


İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir bölgesinin en büyük projelerinden olan 'Tual Bahçekent, 20 blok olarak 190 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 'Tual Bahçekent' projesinde; 1.739 konut, ticari üniteler, özel hastane, özel okul, özel kreş ve bir devlet okulu yer alıyor. 


Bahçeşehir bölgesinin geniş sosyal donatılarına sahip projesi 'Tual Bahçekent’te, kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut. 4 1 daire satışlarının tamamlandığı 'Tual Bahçekent'te daire tipleri 1 1’den 4 1’e kadar tasarlandı. Projede daire fiyatları 1 1 daireler için 235 bin TL ile 280 bin TL, 2 1 daireler için 364 bin TL ile 460 bin TL ve 3 1 daireler için ise 479 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. 140 bin m2’lik dev şehir parkının yanı başında konumlanan projede teslimlerin 2018 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.


Aydos Ormanları’nın eteğinde…

Anadolu Yakası Kartal’da 6 blok olarak yükselen 'Tual Adalar' projesi toplam 471 konuttan oluşuyor. Projede 1 1'ler 71 ila 86 metrekare, 2 1'ler 115 ila 145 metrekare, 3 1'ler 159 ila 177 metrekare, 4 1'ler ise 183 ile 202 metrekare arasında tasarlandı. 


'Tual Adalar’da daire fiyatları; 1 1 daireler 402 TL ile 555 bin TL, 2 1 daireler 643 bin TL ile 870 bin TL, 3 1 daireler 800 bin TL ile 1 milyon 80 bin TL, 4 1 daireler ise 1 milyon 16 bin TL ile 1 milyon 128 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Projede daireler için depo alanı ve kapalı otopark ayrıldı. Otopark alanlarında elektrikli araçlar için şarj ünitelerine yer verildi.


Tual Adalar, yanı başında yer alan Aydos Ormanları’nın bol oksijenli havası ile şehir hayatının içinde nefes aldırmayı hedefliyor. Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılmış olan 'Tual Adalar’da teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında gerçekleştirilmesi planlanıyor. 


E-5 ile TEM’e olan 5'er dakikalık mesafesi ve metro hattına olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkurları yer alıyor. 


Tual Adalar’da Gürkan Şef’ten lezzet şöleni 

Kampanyalara destek vermenin yanı sıra kendi içinde de etkinlikler düzenleyerek sektöre ve markalarına ivme kazandırmayı amaçlayan Dağ Mühendislik, şimdi de 25 Şubat Cumartesi günü misafirlere farklı lezzetler sunacak olan Gürkan Şef’i Tual Adalar’da konuk olarak ağırlayacak. 


Web: http://www.emlakkonut.com.tr/