Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dekar Asmalı Bahçeler’de son etap teslim edildi!

“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de 50 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’in son etabı da zamanında teslim edildi.


Dekar DK’nın Bahçeşehir’de inşa ettiği Dekar Asmalı Bahçeler’den ev alanların tamamı konutlarına kavuştu. Her evin kendine ait her evin 36 ile 220 metrekare arasında değişen bahçeleri olan Dekar Asmalı Bahçeler, 2+1’den 5+1’e kadar 8 farklı büyüklükte ev seçeneği sunuyor. Dekar Asmalı Bahçeler’in son etabı da belirtilen zamanda tamamlandı, projeden ev sahibi olan herkes yeni yaşamlarına başladı.


Yaptıkları her projenin zamanında teslim edildiğini söyleyen Dekar DK Yönetim Kurulu BaşkanıSalih Kuzu, “Bizim için evleri en kısa sürede inşa etmek ve teslim etmek çok önemli, teslimsürelerimizi genellikle 12-18 ay arasında belirleyip, zamanında teslim etmeye büyük özengösteriyoruz” dedi.


“Az katlı bahçeli ev” konseptini Bahçeşehir’de Dekar Asmalı Bahçeler projesi ile sürdüren Dekar DK, İstanbulluların bahçeli ev sahibi olma hayallerini gerçeğe önüştürmeye devam ediyor. İlk etabı Aralık 2015’te teslim edilen Dekar Asmalı Bahçeler projesinde her biri bahçeli olarak tasarlanan 8 farklı tipte 228 ev bulunuyor. Tek kat veya dubleks olarak tasarlanan bahçeli evlerin metrekareleri 119 ile 188 arasında değişiyor.


0555 870 67 77


http://www.dekaryapi.com/