Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dekon Suadiye Ametist fiyatları 2018!

Dekon İnşaat'ın Bağdat Caddesi'nde inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist'te kalan son 18 daire için fiyatlar 860 bin TL'den başlıyor..


Dekon İnşaat'ın Bağdat Caddesi'nde inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist projesinde ilk etap teslimleri 2016 yılının sonunda gerçekleşmişti.


Projedeki ikinci etap daireleri de hemen teslim ediliyor. Dekon Suadiye Ametist'te kalan son 18 daire için satış süreci devam eiyor. 


Toplamda 152 daireden meydana gelen projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4+2 çatı teras ve dubleks daire tiplerine yer veriliyor.


Dekon Suadiye Ametist fiyatları 2018

Dekon Suadiye Ametist fiyatları 860 bin TL'den başlıyor, 3 milyon TL'ye kadar yükseliyor. Banka kredisi kullanılabiliyor.


Projenin ortak kullanım alanları arasında spor salonu, kafe, zen bahçesi, açık yüzme havuzu, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, sanat galerisi ve toplantı salonu bulunuyor.  


Bağdat Caddesi’nin nadir site konseptli projelerinden olan Dekon Suadiye Ametist, sosyal imkanları, konumu ve bina kalitesi ile konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.   


Tel: 0216 361 02 50 

Web: http://www.dekonametist.comIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com