Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Demir House'ta fiyatlar 390 bin TL'den başlıyor!

Kurtköy'de Paşhan İnşaat ile Demtes Mühendislik güvencesi hayata geçirilen Demir House'ta fiyatlar 390 bin TL'den başlıyor..


Paşhan İnşaat ile Demtes Mühendislik güvencesi ile hayata geçirilen Demir House, Kurtköy'de inşa ediliyor. 


5 bin metrekare arazi üzerine yükselen Demir House'ta toplam 162 daireye yer veriliyor. Projedeki dairelerin 32 tanesi 3+1 daire ve 130 tanesi ise 2+1 şeklinde dizayn edildi.


Yüzde 70 yeşil alana sahip olan Demir House projesi, 10 ve 9 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 12 bin 956 metrekare olarak belirlendi. 


Demir House


Demir House'ta fiyatlar 390 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 30 peşinat verildikten sonra geriye kalan bedel kişiye özel ödeme planları ile oluşturulabiliyor.


Daire teslimlerinin 2019 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor. 


Projenin ortak kullanım alanları arasında fitness, yüzme havuzu, hobi bahçesi, suna, yürüyüş yolları, satranç alanı, langırt alanı, masa tenisi alanı, kamelyalar, basketbol sahası, barbekü alanı, çocuk oyun alanı ve kapalı otopark yer alıyor. Projede aynı zamanda 24 saat güvenlik hizmeti de sunuluyor.


Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 kilometre ve metroya 300 metre mesafede yer alan Demir House aynı zamanda hastane, alışveriş ve yaşam merkezlerine yakın mesafede yer alıyor. Tel: 444 2 650

Web: http://demirhouse.com


Işıl SerenK KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı