Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Devrek Çaydeğirmeni’nde kura çekildi!

TOKİ tarafından Zonguldak’ın Devrek İlçesi Çaydeğirmeni Beldesi’nde inşa edilen projede 316 hak sahibinin konutları kurayla belirlendi..


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Zonguldak’ın Devrek İlçesi Çaydeğirmeni Beldesi’nde inşa edilen projede 316 hak sahibinin konutları kurayla belirlendi. Kura töreni bugün Devrek Belediye Salonu’nda noter huzurunda yapıldı.


Kurası çekilen konutlar zemin+3 yüksekliğinde ve 2+1 planında inşa edildi. Konutlar 442 TL’den başlayan taksitlerle yüzde 12, yüzde 20 peşinat ve 180, 240 ay vade seçenekleriyle satışa sunuldu. Proje genelinde 427 konutun yanı sıra ticaret merkezi ve cami bulunuyor.


Projeyle yerleşim alanı; dükkânları, camisi, spor ve oyun alanları, parkı ve peyzajı ile nitelikli sosyal çevre imkânı sunan yeni bir yaşam merkezine dönüşüyor.


Cephe tasarımlarında yörenin geleneksel konutlarında yer alan mimari cephe elemanları modernize edildi. Ahşap görünümlü cephe kaplamaları, dekoratif pencereler ve zemin kat seviyesinde taş kaplamalar kullanıldı.


Kura sonuçları için tıklayın.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016