Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ekşioğlu Yapı

Ekşioğlu Yapı, Mustafa Ekşi tarafından 1970 yılında kuruldu. İlk olarak inşaat malzemeleri alanında hizmet veren firma daha sonra konut projeleri geliştirmeye başladı.Ekşioğlu Yapı nasıl kuruldu?


Mustafa Ekşi tarafından 1970 yılında kuruldu. İnşaat ve inşaat malzemeleri alanında hizmet veren firma, ısıtma, soğutma - klima, havalandırma, yangın, sıhhi tesisat, su arıtma, bina otomasyon ve doğalgaz tesisatı konularında Proje, onarım, satış ve uygulama alanlarında da faaliyettedir.


Ekşioğlu Yapı ne tür hizmetler vermektedir?


1.Mekanik Proje

2.Satış

3.Onarım

4.Uygulama

5.Isıtma

6.Soğutma-Klima

7.Doğalgaz

8.Sıhhi Tesisat ve Arıtma

9.Yangın Tesisatı

10.Havalandırma


Ekşioğlu Yapı çözüm ortakları arasında hangi markalar yer alıyor?


Alarko Carrier, Toshiba, Estia, Duyar, Adel, Konsan, Faf, Haymak, Borusan, Hakan Plastik, Vitra, Newarc, Köse.


Ekşioğlu Yapı hangi projeleri hayata geçirdi?


Alya Elit, T.Sabancı Görme Engelliler Okulu, Çevre Koleji, Alya Park, Çamlıca Konakları, Taşdelen Carpe Diem Evleri, Çekmeköy Carpe Diem Evleri, Sarı Konaklar, Tek-İş Teknik Erozyon Kalıp, Allice Village, Alya Butik, Villa Well Q, Maltepe Bal-Ek İş Merkezi, Büyükçekmece Ordu Evi, Işık Plaza Altunizade, Çevre Batı Ataşehir Anaokulu, Bosphorus Palace Hotel, Ataşehir İş Merkezi, Alya Apartment, Çamlıca Ninho Trio Evleri.


Ekşioğlu Yapı


Alya Elit Evleri’nin özellikleri nedir?


Ümraniye’de inşa edildi. 7 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan proje, 12 katlı 2 blok şeklinde tasarlandı. Projede toplam 72 adet daire yer almakta olup, bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde yapıldı. 


Meydan AVM, Buyaka AVM, IKEA gibi noktalara 10 dakika, Üsküdar - Çekmeköy Metro hattına 5 dakika mesafede konumlandırılan Alya Elit Evleri’nin bir diğer özellikleri de tenis kortu, koşu parkuru, açık / kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, otopark, cafe oldu.


2012 yılında teslim edilen projenin son satış fiyatları ise 405 bin TL’den başladı.


Ekşioğlu iletişim bilgileri nedir?


Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Türksoy Sok. No: 7 K:2 Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0 216 474 29 00 Faks: 0 216 474 29 01

Web Adres: www.eksioglu-yapi.com

E-Posta: info@eksioglu-yapi.com