Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Elite Concept Fikirtepe'de fiyatlar 586 bin TL'den başlıyor!

Şua İnşaat imzası ile Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Elite Concept'te 1+1 dairelerin fiyatları 586 bin TL'den başlıyor...


Şua İnşaat imzası ile Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Elite Concept projesinde 1 oda 1 salon daireler 65 ile 87 metrekare arasında değişiyor. 


Diğer konut tiplerine göre alım gücünün daha yüksek olması ve kısa sürede kiraya verilebilmesi nedeniyle en cazip konut yatırımı seçeneği olarak öne çıkan 1 oda 1 salon daireler, yatırımcısına kısa vadede yüksek kazanç vadediyor. 


1+1'den 4+1'e kadar tüm daire tiplerinin yer aldığı elite Concept projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 586 bin TL’den başlıyor.


3 blok halinde yükselen projede bloklar 24 katlı olarak dizayn edildi. 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından meydana gelen projede daireler Temmuz 2018’de teslim ediliyor. 


Projenin sosyal yaşam alanlarında kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. 


1+1 daireleri kimler tercih ediyor?

1+1 daireleri özellikle yalnız yaşayanlar, yeni evlenmiş çiftler, yabancı iş insanları ve çalışanlar ile üniversite öğrencileri tercih ediyor. Ekonomik bir yaşam sunan 1+1 daireler, tayin nedeniyle belli sürelerde şehir değiştirmek durumunda olan memurlar tarafından da yoğun ilgi görüyor. Web: http://eliteconcept.com.tr/tr/frontpage