Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emlak Konut Bizim Mahalle projesi ihaleye çıkıyor!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle inşa edilecek Bizim Mahallesi projesinin 1. ve 2. etabı ihaleye çıkıyor.


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle inşa edilecek Bizim Mahallesi projesinin 1. ve 2. etabı ihaleye çıkıyor.  


Emlak Konut İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 1. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi ihalesinin 1. oturumu 26 Eylül 2017 Salı günü saat 14:30'da yapılacak.


Emlak Konut İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi ihalesinin 1. oturumu ise 29 Eylül 2017 Perşembe günü saat 14:30'da gerçekleşecek.


Emlak Konut Bizim Mahalle projesi Küçükçekmece gölü sahilinde, yapımı devam eden İstanbul Banliyö hattına, Halkalı Metrosu ve Marmaray'a yakın konumda yer alıyor.


Geleneksel Türk mimarisine uygun olarak tasarlanan Bizim Mahalle projesi her yaştan insanın faydalanabileceği sosyal ve kültürel tesislerden tematik çocuk oyun alanlarına, sağlık tesislerinden kütüphaneye, eğitim tesislerinden festival alanlarına, resmi kurumlardan ata sporları merkezine, kent müzesinden el sanatları merkezine, spor tesislerine kadar olan faaliyet alanlarıyla, gece gündüz yaşayan bir mahalle olarak tasarlanıyor.