Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ERA Gayrimenkul CNR Emlak Fuarı'nda stant açacak!

ERA Gayrimenkul, 23-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Emlak 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda stant açacak.


ERA Gayrimenkul, 23-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Emlak 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda stant açacak.

 

CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleşecek fuarda, sektör temsilcileri ve profesyoneller bir araya gelecek.

 

Türkiye’nin dev gayrimenkul danışmanlık markası olan ERA Gayrimenkul, fuar boyunca özellikle franchise yatırımı yapmak isteyen adaylarına sağladığı avantajları anlatacak.

 

ERA Gayrimenkul ayrıca, misafirlerine uluslararası marka ile çalışmanın avantajlarını ve gayrimenkul sektörünü anlatacak.


Fuara 50’den fazla ülkeden binlerce ziyaretçi bekleniyor. ERA Gayrimenkul Genel Müdürü Özhan Atalay, bu büyüklükte bir fuara Türkiye’nin ev sahipliği yapıyor oluşundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Atalay fuar hakkında şu açıklamalarda bulundu : "Aynı çatı altında yüzlerce projeyi inceleme ve karşılaştırma fırsatını yakalayacak olan yerli ve yabancı yatırımcıların, firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcılarının fuar sayesinde doğru tercihi yapabileceklerini düşünüyorum.  Öte yandan sektörün kaynaştığı bu ve benzeri çalışmalar bize sektörün geleceğini belirleyen konu başlıklarının üzerinde durma fırsatı da sunuyor.  Dolayısıyla gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran, sektörde öncülük yapan global firma olarak bizler sektörün daha da güçlenmesi için bu tip fırsatların artması taraftarıyız"


ERA Gayrimenkul, fuarda 4. Hol /B4-9 numaralı stantta yer alacak.