Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ERA Gayrimenkul Türkiye, CNR Ankara Emlak Fuarı’nda!

ERA Gayrimenkul Türkiye, katılacağı CNR Emlak Ankara Fuarı’nda, yeni projelerden ev almanın püf noktalarını anlatacak.


Kurulduğu günden bugüne sektöre getirdiği yenilik ve katkılarla adından söz ettiren ABD merkezli global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Gayrimenkul Türkiye, katılacağı CNR Emlak  Ankara  Fuarı’nda, yeni projelerden ev almanın püf noktalarını anlatacak.  


Emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı olan CNR Emlak Ankara fuarında ulusal ve uluslararası yüzlerce firmanın ve ziyaretçinin katılımı bekleniyor.  


İnşaat firmalarının, gayrimenkul danışmanlık şirketlerinin, finans kurumlarının fuara özel hazırladıkları fırsatların sunulduğu fuarda; ERA ailesine katılmanın avantajlarını, bayilik şartlarını ve verdiği hizmetleri de anlatan ERA Gayrimenkul Türkiye, 7 - 10 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini B18 numaralı stantta bekleyecek.  Öte yandan; her fırsatta eğitimin önemine dikkat çeken ERA Türkiye, eğitimlerine de ara vermeden devam ediyor. 


Türkiye genelinde verdiği seminerlerle yüzlerce broker ve broker adayının MEB onaylı sertifika sahibi olmasında payı olan ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘CNR Emlak Ankara Fuarı’na katılımın yanı sıra 9 Eylül’de ERA Real Estate Türkiye Gayrimenkul Direktörü Ufuk Şevki’nin sözcülüğünde ‘Yeni Projelerden Ev Alma Algoritması’ konulu panel de düzenleyecek.  


Katılımın ücretsiz olacak panelde Şevki, sektör profesyonellerine ve gayrimenkul yatırımı yapacak potansiyel yatırımcılara tüketicinin projeden ev alırken yaşadığı süreci anlatacak.