Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Farilya Asia'ya Ortadoğulu yatırımcılarından yoğun ilgi!

Farilya Asia Projesi, 1.Türk–Arap Gayrimenkul ve Proje Fuarı‘nda Ortadoğulu yatırımcıların beğenisini kazandı.


Ufuk İstanbul Mesken‘in Pendik‘in hızla değerlenen Kaynarca bölgesinde geliştirdiği Farilya Asia Projesi, 1.Türk–Arap Gayrimenkul ve Proje Fuarı‘nda Ortadoğulu yatırımcıların beğenisini kazandı.


Pendik‘te Ufuk İstanbul Mesken tarafından hayata geçirilen Farilya Asia, 6–8 Aralık 2017 tarihleri arasında The Green Park Hotel &Pendik Convention Center‘da gerçekleşecen 1. Türk–Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım ve Finansman Fuarı‘nda yoğun ilgi gördü.


Farilya Asia Satış ve Pazarlama Direktörü Arman Özver, fuarda Farilya Asia standının iki günde  100‘e yakın alıcı adayı tarafından ziyaret edildiğini söyledi. Ayrıca ziyaretçiler arasında yer alan Ürdün ve Cezayir heyetlerini de satış ofisinde ağırladıklarını belirtti. 


Dairelerde rezidans konforu

FarilyaAsia‘da çoğu panoramic Marmara denizi manzarasına sahip toplam 379 adet daire olduğunu söyleyen Özver, proje hakkında şu bilgileri verdi : “Farilya Asia'da 1+1 daireler 82 - 96 metrekare , 2+1 daireler 109 - 159 metrekare , 3+1 daireler 161 - 173 metrekare, 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt farkı ise ilgili  Kanun’nda belirtildiği  oranlardadır. Pay ölçerli merkezi ısıtma sistemi sayesinde ciddi ekonomik avantaj da sağlayan projede, daireler üst düzey ses ve ısı izolasyonuna da sahip bulunuyor. 13 bin metrekare büyüklüğünde bir arazi üzerinde inşa edilmekte olan projede, konutların yanı sıra mağazalar da yer alıyor. 


Toplam 4 bin 500 metrekare üzerinde 32 adet mağaza  bulunuyor ve tamamı projenin avlu  meydanına bakıyor. Günlük ihtiyaçlara yönelik hizmet verecek mağazalar, evden uzaklaşmadan alışveriş imkanı sağlıyor. Farilya Asia'da yüzde 8 KDV oranı içinde olmak üzere fiyatlar  388 bin TL ile 845 bin TL arasında değişişiyor. İnşaat faaliyetlerinin son aşamaya geldiği proje 2018 Haziran ayında sahiplerine teslim ediliecek.“Tel: (216) 906 0 111 / (533) 706 0 445

Web: http://www.farilyaasia.com/tr