Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Folkart Vega lanse edildi! 445 bin TL'ye!

Folkart Yapı imzası ile İzmir'de hayata geçirilen Folkart Vega’nın lansmanı bugün İzmir Hilton Oteli’nde yapıldı..


Folkart Yapı imzası ile İzmir'de hayata geçirilen Folkart Vega’nın lansmanı bugün İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleşti. “Yıldızlar kadar parlak, İzmir kadar eşsiz...” sloganı ile basına tanıtılan 850 milyon TL’lik yatırım değerine sahip.


Adını en parlak yıldız VEGA’dan alan proje, İzmir’in en merkezi noktasında, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında, her noktasından panoramik körfez manzarasına sahip bir konumda yükseliyor.


Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Güzel İzmir, Türkiye’nin en çok değerlenen, en hızlı gelişen şehirlerinin başında geliyor. Folkart Vega 'da, bugüne dek hayata geçirdiğimiz, en özel projelerden biri” dedi. 


Folkart Vega lanse edildi! 445 bin TL


GELECEĞİN YATIRIMI

Uygun fiyatları, kolay ödeme imkanları ile öne çıkan Folkart Vega, Folkart Vega’da daire fiyatları 445 bin liradan başlıyor. Metrekare fiyatları ise 6 bin liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor. Yüzde 25 peşinat verip yüzde 75'lik kısım için ise 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşin ödenmesi halinde ise 48 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor. 


OTOYOL DEĞER KATACAK

Sancak, yüzde 95’lik bölümü tamamlanan ‘Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun, İzmir için yeni bir ufuk açacağını; otoyolun bitimiyle birlikte, İstanbul, Kocaeli, Yalova, Çanakkale, Balıkesir, İzmir ve Bursa gibi iller arasında yüksek seviyede ekonomik ilişkilerin gündeme geleceğini belirtti. 


 4 bloktan meydana gelen projede en yüksek blok 136 metre yüksekliğinde ve 38 kattan oluşuyor. Proje 20 bin 715 metrekarelik alanda yükselecek. 843 konut ile 53 ticari alandan oluşacak proje, uygulama olarak çok sayıda ilki bünyesinde barındırıyor. Projenin 2021 yılının Eylül ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Projede her odada klima yer alıyor. Yerden ısıtmalı projede, akıllı ev sistemleri bulunuyor. 


PROJE NASIL TASARLANDI

Proje İzmir Halkapınar'da yer alan, eski demiryolu ve Mürsel Paşa Bulvarı akslarının kesişimindeki sanayi yapılarının kente yeniden kazandırılmasını amaçlayan dönüşüm sürecinin çok önemli bir parçası olarak tasarlandı. Projede ticaret, sokak, yaşama alanı, mahremiyet-kamusal alan ilişkileri doğru konumlandırılarak, her fonksiyonun kendi içinde işleyen, konforu çok yüksek


alanlara sahip olması hedeflendi. Çok dikkat çekici, özel peyzaj ve yeşil alanlara sahip proje, özerk bahçe kullanım alanları içeriyor, farklı yükseklikte 3 kule ve yatay bir bloktan oluşuyor. Kule yerleşimlerinde manzara yönelimi kadar, gölge analizleri, İzmir'in rüzgar ve iklim özellikleri dikkate alındı. 


Folkart Vega’nın Sosyal Alanları: 

Hamam, Havuzlar, Fitness Salonu, Doktor Odası, Kafe, Kütüphane, Açık Oturma Alanı, Toplantı Odası, Playstation Odası, Müzik Odası, Sinema Salonu, koşu ve yürüme parkurları, Lounge’dan oluşuyor. Folkart Vega’nın sosyal yaşam alanları, farklı beklentileri karşılayacak şekilde tasarlandı. Projede, dünya markaları, farklı lezzetler, eğlenceli etkinlikler, özel fırsatlar, kullanıcıları bekliyor. 


Web: http://folkartvega.com/