Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Göğüş Yapı

Kerem Göğüş tarafından Ankara’da 2002 yılında kurulan firmadır. Göğüş Yapı, ‘Trend’ markalı residence projelerini Fulya, Barbaros, Çankaya ve Ulus’ta hayata geçirdi.
Göğüş Yapı ne zaman kuruldu?Göğüş Holding, A. Kerem Göğüş tarafından Ankara’da kurulmuştur. Daha sonra şirket merkezini İstanbul, Etiler’deki binasına getirmiştir. Göğüş Yapı A.Ş , Göğüş Rezidans İşletmeleri A.Ş ve Göğüş Hotel Grup A.Ş gibi şirketleriyle yola devam etmektedir.


Göğüş Yapı, şehir merkezlerinde tasarladığı “trend” konseptli residence projelerini hayata geçiriyor.


İstanbul’da eşzamanlı olarak dört yeni residence projesine başlayan ve Beşiktaş-Şişli lokasyonunda iş merkezlerine yakın, her türlü residence hizmetini “class plus” adı altında müşterilerine sunan Göğüş Yapı, gayrimenkul sektöründeki büyümesini hızla sürdürüyor.Göğüş Yapı’nın devam eden projeleri hangileri?Gögüş Yapı’nın yapımı devam eden Trend Residence projeleri şunlar;


Trend Fulya 2, Fulya, Trend Barbaros 2 ve Trend Ulus. Göğüş Yapı’nın tamamlanan projeleri hangileri? Trend Çankaya ve Trend Barbaros. Göğüş Yapı’nın residence koleksiyonunda hangi projeler var? Trend Ulus, Trend Çankaya, Trend Fulya, Trend Barbaros, Trend Gümüşsuyu ve Trend Bosphorus. Trend Fulya Residence projesinin detayları ve fiyat bilgileri nelerdir?Avrupa Yakası içerisinde Fulya Bölgesi'nde hayata geçirilen ve Göğüş Yapı tarafından yükselen Trend Fulya Residence’de 8 kattan meydana gelen bir blok bulunuyor. Toplam 23 konutun yer aldığı Trend Fulya Residence satılık daire fiyatları, Haziran 2013 itibariyle 270 bin dolardan başlıyor. Trend Fulya Residence satılık konut tipleri 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. 


1 oda 1 salon daire tiplerinin fiyatları 270 bin dolardan ve 2 oda 1 salon daire tiplerinin fiyatları 330 bin dolardan başlıyor. 


Trend Fulya Residence ödeme planı kapsamında ödeme detayları satış ofislerinde belirleniyor.


Trend Fulya Residence teslim tarihi sene sonu olarak planlanıyor. 


Trend Fulya Konutları kapsamında sanat odalarından, spor tesislerine, Türk hamamından fitness centera, parti alanlarından barbekü alanlarına, pilates odasından sinema alanlarına ve toplantı odalarına kadar pek çok sosyal alan ve ihtiyaç düşünülmüş. 


Telefon: 444 09 89

Web Adresi: www.trendfulya.comTrend Ulus Rezidans projesinin detayları ve fiyat bilgileri neler?1+1 ve 2+1 konut tipleri bulunan Trend Ulus Göğüş Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 23 dairenin bulunduğu Trend Ulus 8 katlı tek blok olarak yükseliyor.


Trend Ulus Luxury Rezidans'ta 1+1 daireler 100 metrekare, 2+1 dubleks daireler 143 metrekare olarak tasarlandı. Ocak 2012 itibariyle son 2 dairenin kaldığı Trend Ulus'ta 1+1 daireler 500 bin dolar, 2+1 daireler 650 bin dolardan satılıyor.


Peşin alımlarda yüzde 5 indirim sağlanan Trend Ulus Rezidans'ta banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 50 peşinat sonrası kalan tutar için 12 ay 0 faizle vadelendirme yapılan Trend Ulus Konutları'nın ortak alanlarında, cheef odası, gökyüzü gözlem evi, açık hava sineması, play station odası, Türk hamamı, spa, fitness center, loby, sinema, pilates odası, bahçe ve barbekü alanı, toplantı odası, yoga salonu, dans stüdyosu, jakuzi, buhar odası, business room, bilardo odası karaoke odası, sanat odası gibi imkalar yer alıyor.


Telefon: 444 09 89

Web Adresi: www.trendfulya.comGöğüş Yapı’nın kurucusu Kerem Göğüş kimdir? Kerem Göğüş 1980 yılında Ankara da dünyaya geldi. Kapadokya bölgesi Nevşehir eşrafından ünlü Göğüş ailesinin mensubu ve ağır ceza hakimi, eski Nevşehir Avanos Belediye Başkanı Muharrem İlleez’in torunu olarak bu ailedeki yerini aldı.


Kerem Göğüş’ü kolej eğitiminden sonra Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü burslu olarak kazandı. Kerem Göğüş, eğitimini Atılım Üniversitesi'nde devam ettirdi. Göğüş Yapı
Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş
2002’de Göğüş Yapı Sanayi A.Ş., Trend Rezidans İşletmeleri A.Ş., Göğüş Holding A.Ş. şirketlerini kurdu. Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu. 


Her zaman yaptığı işte "ilk ve en kaliteli olma" amacını belirlemiş olan Kerem Göğüş, Türkiye’nin ilk "merkez residence" projesini 2008 yılında geliştirerek Trend Residence sistemini hayata geçirdi. İstanbul’un en değerli lokasyonlarında 6 residence projesi geliştirdi. Üstün mimari ve mühendislik teknolojisiyle inşa edilen Trend Residence'lar Avrupa’da 7 farklı dalda ödül aldı. Yaşam kalitesi, kentsel dönüşüme katkı ve deprem güvenliği öncelikleriyle hayat bulan Trend Residence’ların kurucusu Kerem Göğüş, ilk kez Los Angeles'da 2018 yılına kadar 100 residence projesi hedeflediğini açıklayarak kişisel vizyonunu ve kurumsal amaçlarını ortaya koydu.


2011’de YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin oylamasıyla Yılın En başarılı genç İş Adamı, 2012’de Dünya Tüketici Akademisi Yılın En Başarılı İş Adamı, 2012’de Göğüş Yapı adına Las Vegas’da Internet Marketing Association tarafından Teknolojiyi En İyi Kullanan Yapı Şirketi, 2012’de Türk Hukuk Enstitüsü Yılın En Başarılı İş Adamı, 2009’da Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından En Başarılı İnşaat Şirketi, 2010’da Türkiye Radyocular Derneği Yılın En Başarılı İş Adamı ödüllerini aldı.


2012’de World Consumer Academy tarafından İstanbul’da verilen En Başarılı İş Adamı ödülünü Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder’ın elinden, yine 2012’de En Başarılı İş Adamı ödülünü ve en iyi inşaat şirketi ödülünü Londra’da Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu’nun elinden aldı. Aynı yıl Amsterdam’da Türk Hollanda iş adamları derneği katkılarıyla düzenlenen Avrupa kalite ödüllerinde Avrupa'da yılın en başarılı iş adamı ödülüne layık görüldü.


İşletme ve yatırım alanlarındaki başarılarının yanında sosyal branşlarda da yeteneklerini ortaya koyan Kerem Göğüş, Cyprus Near East University ve Ankara Atılım Üniversitesi’nde mühendislik eğitiminin yanında tiyatro ve drama eğitimi aldı. Atılım Üniversite’si tiyatro grubunu kurdu. Kıbrıs’da Rauf Denktaş’ın da aralarında bulunduğu seyirci kitlelerine sergilenen "Ah şu bizim gençler" oyununda rol aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu Küçük Tiyatro sahnesinde sergilenen "Sezar" oyununda Sezar’ı canlandırdı.


Hem iş, medya ve sanat dünyası hem de halka olan yakın ilişkisini her geçen gün arttıran, parçası olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle halkın sorun ve ihtiyaçlarına iş adamı sıfatıyla eğilmiş olan Kerem Göğüş geçmişte siyaset arenasında da önemli çalışmalarda bulundu. 2000-2001 arasında Demokrat Türkiye Partisi-Doğruyol gençlik kollarında siyaseten rol aldı. Partinin gençlik kolları Ankara İl Başkanlığı görevinde bulundu. Genç yaşta siyaset dünyasını tanıdı, sorumluluklar aldı.


İş dünyasındaki ilgi alanları dışında, golf, tenis, satranç, felsefe ve tiyatro ile de ilgilenen Kerem Göğüş Üniversite Santraç Şampiyonası’nda birinci oldu. 2013 yılı itibariyle dönemsel olarak ABD Harvard Business School’da uluslararası işletme dersleri almaya başladı.


Yenilikçi fikir ve girişimlerle başlattığı tüm çalışmalarını Türkiye’nin gururu olacak platformlara taşıyan Kerem Göğüş artık "Göğüş" ismini dünya üzerinde yaşayan tüm insaların tanıyarak güvenecekleri bir marka haline getirmeyi hedefliyor. Hayatı boyunca sürdürdüğü güven, kalite ve insanlığa fayda felsefesini, iş hayatı ve yakın gelecekteki siyasi çalışmalarında da yükselterek devam ettirmeyi amaçlıyor.Göğüş Yapı hangi haberlere konu oldu?Göğüş Yapı 5 yılda 100 proje yapacak! (Emlakkulisi.com, Nisan 2013)


5 yıllık plan kapsamında 100 proje hayata geçirecek olan Göğüş Yapı 2013 yılının sonuna kadar 10 yeni tren proje yapacak...


Göğüş Yapı, Trend markasıyla 5 yılda 100 butik projede, 2 bin 500 ultra lüks rezidans inşa edecek. Göğüş Holding Başkanı Kerem Göğüş, şuanda mevcut olan projelerine ek olarak 2013 yılının sonuna kadar 10 yeni Trend projeyi daha devreye sokacaklarını belirtti. 10 projeden 8'inin hazır olduğunu söyleyen Kerem Göğüş, 6'sının Beşiktaş'ta diğer ikisinin ise Beyoğlu'nda yer aldığını vurguladı. Göğüş Yapı, 5 yıllık yatırım planı kapsamında toplam 1 milyar dolarlık yatırım yapacak.Göğüş Yapı'nın 5 projesinde size özel ödeme planı! (Emlakkulisi.com, Şubat 2013)


Fiyat artışından etkilenmeyen Göğüş Yapı'nın projelerinde size özel ödeme planları yer alıyor...

Göğüş Yapı'nın Trend Bosphorus, Trend Gümüşsuyu, Trend Çankaya, Trend Fulya, Trend Barbaros projelerinde size özel ödeme planı bulunuyor.


Satışları 1 günde biten Trend Barbabros'un inşaatı tamamlandı. Satışları tamamlanan ve inşaatının devam ettiği Trend Fulya 1'den sonra şimdide Trend Residence Fulya 2 projesi hayata geçiriliyor.


Trend Fulya 2. Beşiktaş en yüksek prim, en yüksek kira getiren lokasyonda yükseliyor. 


Göğüş Yapı'nın projelerinde concierge hizmetleri, resepsiyon, kişisel güvenlik, vale parking, araç kiralama, acil sağlık hizmeti, havalimanı transferi, VIP limuzin transferleri, kargo servisi, kurse servisi, temizlik servisi, özel uçak kiralama, helikopter kiralama, özel spor ve müzik dersleri, ücretsiz günlük gazete, alışveriş danışmanlığı, catering hizmeti ve uyandırma servisi gibi hizmetler yer alıyor.


Göğüş Yapı'nın projelerinde yer alan sosyal alanlar arasında spa, fitness, lobby, Türk hamamı, buhar odası, jakuzi, play station odası, dans kulübü, gökyüzü gözlem evi, yoga, pilates, puro ve şarap tutkunlarına özel oda, karaoke odası, dans stüdyosu ve sanat atölyesi bulunuyor.Göğüş Yapı iletişim bilgileri neler? Adres: Barbaros Bulvarı Cedidiye Sokak No:4 Beşiktaş - İstanbul – Türkiye


Telefon: 444 0 989 


E-posta: iletisim@gogusholding.com.tr


Web Adresi: gogus.com.tr